Apple kısa süre önce MagSafe Pil Paketi için büyük bir destekle gelen bir ürün yazılımı güncellemesi yayınladı. Yeni güncellemeden önce, MagSafe pil Paketiniz yalnızca 5W ile şarj olabiliyordu. Şimdi, Apple’ın aksesuar için en son güncellemesi, hareket halindeyken iPhone’unuzu 7,5 W daha hızlı şarj etmesini sağlıyor. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

En Son Ürün Yazılımına Güncellediyseniz MagSafe Pil Paketiniz Artık 7,5 W Daha Hızlı Şarj Edebilir

yeni bir Belge sahibi Apple tarafından paylaşılan bir yazıda, MagSafe Battery Pack sahiplerinin artık iPhone’larını 7.5W ile daha hızlı şarj edebileceklerinden bahsediliyor. Bilmiyorsanız, aksesuarınızı en son donanım yazılımı sürümü 2.7.b.0’a güncellemeniz gerekir. Hâlâ daha eski bir sürüm kullanıyorsanız, MagSafe Pil Paketiniz yalnızca 5W ile şarj olacak şekilde sınırlandırılacaktır.

Xiaomi, Dünyanın En Büyük Akıllı Telefon Markası Olmak İçin Apple’a Karşı Savaş Sözü Verdi

MagSafe Pil Paketinizi en son sürüme nasıl güncelleyeceğinizi bilmiyorsanız, aksesuarı iPhone’unuzun arkasına takmanız ve ardından beklemeniz yeterlidir. Bekleme süresi bir hafta kadar uzayabilir ancak aksesuarınızı güncellemenin daha hızlı bir yolu vardır. Lightning kablosunu aksesuara bağlamanız ve ardından USB ucunu bir iPad veya Mac’e takmanız yeterlidir. Güncelleme işlemi başlatılacaktır.

Apple MagSafe Pil Paketi Donanım Yazılımı güncellemesi 7.5W

Aksesuarınızın donanım yazılımı sürümüne aşina değilseniz, şuraya gidin: Ayarlar > Genel > Hakkında > MagSafe Pil Paketi Çalışan üretici yazılımı sürümünü kontrol etmek için iPhone’unuzda. Aksesuar ilk olarak 2021’de piyasaya sürüldüğünde, 5W’lık şarj hızı birçok kullanıcı için biraz hayal kırıklığı yarattı. Apple’ın aksesuarlarına büyük bir destek eklemesinden memnunuz. MagSafe Pil Paketi, prize takıldığında iPhone’unuzu 15 W’ta şarj edebilir, ancak güç kaynağına bağlantı olmadan aksesuar, şarj hızını yarı yarıya azaltır.

Hepsi bu kadar arkadaşlar. Apple’ın aksesuarının gücünü artırmaya karar vermesinden memnun musunuz? Yorumlarda bize bildirin.genel-17