Şu anda Apple tarafından sunulan herhangi bir şarj cihazının GaN özelliği olup olmadığını merak ediyorsanız, 16 inç MacBook Pro tarafından kullanılan tuğla yapar. Daha az ısı üreten bu teknolojiyle, Apple, telefonunuzun veya bilgisayarınızın tehlikeli bir şekilde aşırı ısınmasından korkmadan ek özellikler eklemek için daha fazla alan içermelerine izin vererek cihazlarının içinde daha fazla bileşeni bir araya sıkıştırabilecek.

35W Çift USB-C Bağlantı Noktası Güç Adaptörü, seçilen cihazlarda hızlı şarj özellikleri için USB-PD’yi (Güç Dağıtımı) da destekleyecektir. Aksesuarın yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve fiyatı bilinmiyor. Çoğu ikili şarj cihazının aksine, bağlantı noktaları üst üste gelmek yerine yan yanadır. Şarj cihazının seri üretimi birkaç hafta önce başladı.

Tarafından bir Weibo gönderisine göre NEDEN, farklı ülkelerle (ABD, Hindistan, Avrupa ve diğerleri) ilişkili standartları karşılayan beş farklı türde güç adaptörü olacaktır. Adaptörlerden ikisi, seyahat ederken veya hareket halindeyken yerden tasarruf etmek için katlanır konektör tasarımı kullanır. 35W çok kafa karıştırıcı bir şey olmasa da, bu adaptör kullanılarak aynı anda bir iPhone ve bir Apple Watch’u şarj etmek için hala yeterli miktarda meyve suyu üretiliyor.
elma, varlık Apple, aksesuarın temel sürümüyle birlikte bir USB-C kablosu içermeyecek, ancak kutuda USB-C – Yıldırım Kablosu içeren daha pahalı bir model olacak gibi görünüyor.telefon-1