Daha önce Apple Pay Cash olarak bilinen Apple Cash, Discover ödeme ağından yeni bir uygulama olan Visa’ya geçiyor olabilir. raport’den MacSöylentiler öneriyor. vize var çok daha büyük küresel ağ Hareketi açıklayabilecek Discover’dan daha fazla.

2017’deki lansmanından bu yana, Apple Pay Cash’in ortaklık Green Dot Bank ile Discover’ın ağında, ancak son günlerde kullanıcılar Apple Cash sanal kartlarının artık üzerlerinde Visa logosu olduğunu fark ettiler. Apple Cash sanal kartları, kullanıcıların Apple Pay mobil cüzdanlarında bulunur ve iMessage aracılığıyla eşler arası ödemeler göndermelerine olanak tanır. Sanal banka kartları gibi çalışırlar ve bir banka hesabına veya başka bir banka kartına bağlanabilirler. Apple Card müşterilerinin nakit iade kazançları da Apple Cash hesaplarına ödenebilir.

Apple, Cuma günü yapılan yorum talebine hemen yanıt vermedi, bu nedenle bu geçişin tüm Apple Cash kullanıcıları için olup olmayacağını veya ne zaman olacağını bilmiyoruz. Ancak MacSöylentiler Discover Apple Cash hesaplarına sahip kullanıcıların, cihaz ayarlarında Apple Cash’i devre dışı bırakarak (şimdiye kadar bunu kendi cihazımda yeniden oluşturamadım) ve ardından yeniden etkinleştirerek Visa ağında yeni bir Apple Cash hesap numarası oluşturabileceğini söylüyor.genel-2