IFC Films ve AMC+, yönetmen Jeff Baena’nın komedisinin Kuzey Amerika haklarını aldı Beni Döndürbaş ve sık işbirlikçi Alison Brie ile birlikte yazılmıştır.

IFC Films filmi sinemalarda VOD’da yayınlayacak ve bu yaz yalnızca AMC+’da yayınlanacak.

İçinde Beni Döndür, Brie, franchise’ın İtalya’daki eğitim daldırma programına katılma fırsatı kazanan bir İtalyan restoran zincirinin yöneticisi olarak rol alıyor. Romantik bir kaçamak olacağını düşündüğü şey kaosa ve felakete dönüşür. Kadroda Alessandro Nivola, Aubrey Plaza, Molly Shannon, Zach Woods, Ayden Mayeri ve Ben Sinclair yer alıyor.

Beni Döndür En son oynadığı Brie ile üçüncü IFC Filmleri özelliğini işaret ediyor. Kiralık, Dave Franco’nun yönettiği gerilim filmi. IFC Films başkanı Arianna Bocco yaptığı açıklamada, “Jeff Baena’nın filmlerini uzun zamandır hayranlıkla izliyoruz ve onunla ve inanılmaz film yapım ekibiyle bu eğlenceli ve eğlenceli yolculukta ortak olma fırsatına sahip olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Baena ve Brie birlikte çalıştı At kızBrie’nin oynadığı ve yönettiği Baena ile birlikte yazdığı. Brie ayrıca Baena’s’ta da yer aldı. Küçük Saatler ve neşeli, ve üretici kredilerini paylaşır Beni Döndür Baena, Duplass Brothers Productions ve Limelight ile.

Film için yapılan anlaşma, IFC Films’in satın alma ve yapımlardan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Scott Shooman ile film yapımcıları için ICM Partners ve WME Independent oyunculuğu ile müzakere edildi.sinema-2