Matt Reeves’in Mart ayında yayınlanmasının ardından YarasaadamOscar Novak’ın bazı arkadaşları okulda onu acil bir soruyla köşeye sıkıştırdı: Bu muydu? sen büyük ekranda?

12 yaşındaki çocuk, evet, Warner Bros. filminde genç bir Bruce Wayne olarak oynadığını itiraf etti, bu, kendisine sakladığı bir mesleği de ortaya çıkaran bir onay. “İçeride bulunduğuma dair hiçbir fikirleri yoktu. Yarasaadam hatta bir aktör,” dedi Novak Hollywood Muhabiri Pazartesi gecesi Hollywood’un TCL Çin Tiyatrosu dışında, Kuzeyli prömiyer. “Sonra onlara açıklamak için her şeyi yapmak zorunda kaldım. Yani, biraz garip ama evet, çok havalı.”

12 yaşındaki Novak, beyaz perdedeki ilk çıkışını gizli tutmasının basit bir nedenini sundu: “Bunun çok fazla güçlük olacağını düşündüm.” Neyse ki onun için, İngiltere’deki okulunda yükün çok ağır olmadığını söylüyor, ancak kendini yeni bir tura hazırlıyor.

Takip ettiğini sadece bir arkadaş biliyor Yarasaadam Alexander Skarsgård’ın karakterinin genç versiyonunu oynayarak Kuzeyli yönetmen Robert Eggers için. Çünkü onu karavanda, filmin çoğunu babasının intikamını almak için harcayan kısır bir Viking prensi olan genç Amleth olarak gördüler.

“Çok zor olacağını biliyorum ama onlara açıklamak için elimden geleni yapacağım” diyor ve prömiyerin Paskalya tatili tatiline denk gelmesi nedeniyle gizlice kaçabildiğini de sözlerine ekliyor.

yaptığı işe gelince KuzeyliNovak, Eggers’ı sürecine rehberlik ettiği ve mükemmel bir profesyonel olduğu için övdü. “Gerçekten mükemmeliyetçi biri. Sadece mükemmel sahneyi elde etmek için 30 artı çekim yaptığımız birçok durum oldu. Ama o gerçekten çok tatlı. Bunu yapma biçiminde gerçekten çok hoş,” diyor Novak. “Birinin molaya ihtiyacı olup olmadığını söyleyebilir. Bu çok hoş.”

Arka arkaya projeler Novak’a yeni bir ajan getirdi, böylece yakında sınıf arkadaşlarına ifşa edecek daha çok şeyi olabilir. “Tabağımda çok daha fazlası var. Soldan, sağdan ve merkezden gelen seçmeler var.”

Kuzeyli 22 Nisan’da ABD’de vizyona giriyor.

Alexander Skarsgård’da çalışıyor Kuzeyli
Aidan Monaghan/Focus Features’ın izniylesinema-2