VK (eski Mail.ru Grubu), küçük ve orta ölçekli işletmelere “Hızlı başlangıç ​​VKontakte” yardımcı olacak bir programın başlatıldığını duyurdu.Basın servisinin belirttiği gibi, program girişimcilerin internette işlerini başarılı bir şekilde geliştirmelerine, müşterileri daha hızlı ve daha kolay çekmeye başlamalarına ve yeni koşullarda satışları artırmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

VKontakte Quick Start, ek destek önlemleri içerir: sosyal medya promosyonu, reklam indirimleri ve kampanyaların oluşturulmasında uzman yardımı, gelişmiş satış araçları ve platformla çalışırken öncelikli destek.

VKontakte, küçük ve orta ölçekli işletmelere yardımcı olacak bir program başlattı

“Hızlı başlangıç ​​VKontakte” de iki program seçeneğinden birini seçebilirsiniz: “Temel” ve “Maksimum”. “Temel” (1 Temmuz 2022’ye kadar ücretsiz), reklamlarda indirim, sosyal ağda ek tanıtım fırsatları ve satış büyümesi için gelişmiş araçlar elde etmenizi sağlar. “Maksimum” seçeneği (ayda 1249 ruble), reklam promosyonu indirim miktarını ve VKontakte kaynaklarındaki mal ve hizmetler için kartların gösterim sayısını iki katına çıkarır, bir reklam uzmanının yardımını ve sosyal ağ ekibinden öncelikli desteği içerir .

VKontakte Hızlı Başlangıç ​​programı üç ay sürecek.genel-22