Hızlı ve Öfkeli 10'un logosu, Hızlı 10 olarak bilinir.

Şu emniyet kemerlerini hızlı 10’a alın millet.
resim: Evrensel

Robert Eggers onun için umudunu kaybediyor Nosferatu asla yapılmaması gereken film. Anson Mount, Pike’ın geleceği hakkında konuşuyor Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar. Artı, bugünün bölümüne bir göz atın Picardve Chucky ikinci tura hazır Syfy’de. Bana göre spoiler!

Başka Bir Tanıdık Yüz Hızlı 10 İçin Geri Dönebilir başlıklı makalenin resmi

iki kişi alır

Çeşitlilik popüler platform oyununun bir film uyarlamasını bildirdi iki kişi alır şu anda dj2 Entertainment ve Dwayne “The Rock” Johnson’s Seven Bucks Productions’ta geliştirme aşamasındadır. Film, “Boşanma sürecinden geçen May ve Cody, zihinlerini kızları Rose’un kendilerini temsil etmesi için yaptığı iki bebeğe aktardığını bulan” izleyecektir. Şimdi bedenlerine geri dönmenin bir yolunu bulmak için vahşi ve fantastik bir yolculuğa çıkmaları gerekiyor.”


Hızlı ve Öfkeli 10

Helen Mirren, “Aslında bence yapacaksın” diye yanıtladı. sarma Hayranların onu içeride görüp göremeyeceğini sordu Hızlı ve Öfkeli 10.

Ah umarım öyledir. Aman tanrım evet, öyle umuyorum. Bence yapacaksın aslında.


Nosferatu

Konuk olarak görünen Boo Mürettebat Podcast’iRobert Eggers’ın, Nosferatu gün ışığını hiç görmeyecekti.

“Nosferatu çok genç gördüğüm bir şeydi… hayatımı değiştirdi” diyor Eggers. “Bunu düşünmeye başlıyorum [F.W.] Murnau başarmamı istemiyor. Öyle hissettiriyor. Sadece çok zormuş gibi geliyor ve nedenini bilmiyorum. Ve düşünüyorum [Werner] Herzog… Alman tarihi ve Alman sinema tarihi nedeniyle bunu yapma hakkına sahipti. Ve belki Murnau ve Albin Grau’nun hayaletleri bana… o ağaca havlamayı bırak diyorlar. Bilmiyorum. Bu, bunun doğru olduğu anlamına gelmez. Sadece merak ediyorum.

[[kanlı-iğrenç]


Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar

ile görüşmede Sinema KarışımıAnson Mount, Christopher Pike’ın ikinci sezonu için geri dönüşlerini ne onaylayacak ne de reddedecek. Garip Yeni Dünyalar.

Orijinal seriye gerçek bir prequel – PREQUEL – yapmak istedik ve bu, Pike yıllarında ifade edildi. Ancak bildiğiniz gibi, TV senaryosu dünyasında bir sezon mutlaka bir yıla tekabül etmez. Gösteriye girerken, gerçekten… Mevsimler arasında zamanın ne kadar ilerlediğini gerçekten sınırladığımızdan emin değilim. Yani bilmiyorum. Sonunun nereye varacağını göreceğiz. Ama, evet, hayır, bu çok farklı bir gösteri olurdu.


Chucky

Buna göre sarmaikinci sezonunda üretim başladı Chucky. Brad Dourif, birinci sezondan Zackary Arthur, Björgvin Arnarson, Alyvia Alyn Lind, Alex Vincent, Christine Elise, Barbara Alyn Woods ve Jennifer Tilly ile birlikte geri dönecek.


Dünyaya Düşen Adam

Faraday, 29 Mayıs tarihli “Moonage Daydream”in özetinde “dünya ile ana gezegeni Anthea arasındaki ilişki hakkında uzun zamandır saklı kalmış gerçekleri” öğreniyor. Dünyaya Düşen Adam.

Faraday, Newton’un makine planını deşifre edemediğini keşfetmek için sendeler. Görev, Faraday, dünya ile kendi gezegeni Anthea arasındaki ilişki hakkında uzun süredir saklı kalmış gerçekleri keşfedene kadar durma noktasına gelir.

[[spoiler televizyonu]


Uzay Yolu: Picard

spoiler televizyonu ayrıca bugünkü bölümden fotoğraflar var Uzay Yolu: Picard. Geri kalanını görmek için tıklayın.

Europa Misyonu’nun başlamasından önce zaman daralıyor, Picard ve Guinan kendilerini FBI gözetiminden kurtarmak zorunda. Seven ve Raffi, Jurati ve onun dönüştüğü şeyin dehşetiyle yüz yüze gelir.

Başka Bir Tanıdık Yüz Hızlı 10 İçin Geri Dönebilir başlıklı makalenin resmi

Fotoğraf: olağanüstü+

Başka Bir Tanıdık Yüz Hızlı 10 İçin Geri Dönebilir başlıklı makalenin resmi

Fotoğraf: olağanüstü+

Başka Bir Tanıdık Yüz Hızlı 10 İçin Geri Dönebilir başlıklı makalenin resmi

Fotoğraf: olağanüstü+

Son olarak, Guinan yeni bir klipte kendi türü ile Q Sürekliliği arasındaki bağlantıyı ortaya koyuyor.


Jim Cook tarafından afiş sanatıgenel-7