Analist Ming-Chi Kuo’ya göre ilk gerçek tam ekran iPhone 2024’te gelebilir. Yakışıklı iPhone 16 serisinin bir parçası ve ekran altı ön kamera ile birlikte ekran altı Face ID özelliğine sahip iPhone serisinde ilk olabilir. Bu yılki iPhone 14 serisi akıllı telefonların ekran boyutları da geçen ay bir tipster tarafından sızdırılmıştı. Önceki sızıntılar, Apple iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’in, önceki iPhone nesillerindeki ekran çentiğini değiştireceği söylenen hap şeklinde yeni bir delik açma deliğine uyum sağlamak için bu yıl daha uzun ekranlara sahip olabileceğini gösteriyordu.

Buna göre TF International Securities kıdemli analisti Ming-Chi Kuo, gerçek tam ekran iPhone’un 2024’te piyasaya çıkacağını söyledi. “Gerçek tam ekran iPhone’un 2024’te geleceğini düşünüyorum. – Ekran altı Face ID’nin yanında ön kamerayı göster. Düşük ışık koşulları, ön kamera kalitesi için zararlıdır ve ISP ve algoritma, kalite iyileştirmeleri için kritik öneme sahiptir.”

içinde önceki tweetKuo, ekran altı Face ID’nin ilk kez 2024’te Apple’a geleceğini öne sürmüştü. Ayrıca, Apple’ın bu özelliği 2024’e kadar kullanıma sunma kararının teknik bir sorundan çok pazarlama amaçlı olduğunu, ancak şimdi en sonuncusu olduğunu belirtti. Tweet, belki de gerçekten aşılması gereken bazı teknik engeller olduğunu öne sürüyor.

iPhone 14 serisi akıllı telefonların ekran boyutları da geçen ay bir tipster tarafından sızdırılmıştı. Sızıntıya göre iPhone 14, 6.06 inç esnek OLED ekranla gelirken iPhone 14 Pro, 6.06 inç esnek OLED LTPO ekrana sahip olacak. iPhone 14 Max’in 6.68 inç esnek OLED ekrana sahip olacağı ve iPhone 14 Pro Max’in 6.68 inç OLED LTPO ekrana sahip olacağı bildiriliyor.

Daha önceki bir raporda ayrıca, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’in önceki iPhone nesillerinin ekran çentiklerinin yerini alacağı söylenen hap şeklinde yeni bir delik deliği yerleştirmek için bu yıl daha uzun ekranlara sahip olabileceği öne sürüldü.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Jasmin Jose, Gadgets 360’ta alt editördür. Geçmişte sanat, kültür, bilim ve genel haberleri kapsayan araştırmacı belgeseller, PSA’lar ve video özellikleri yönetmiştir. İnternetin gücüne inanıyor ve sürekli olarak dünyadaki yaşamı değiştirecek bir sonraki yeni teknolojiyi arıyor. Haber yapmadığı zamanlarda kurgu, fizik ya da felsefe okurken, çilek toplarken ya da sinemadan bahsederken bulunabilir. [email protected] adresinden ona yazın veya …Daha fazla

Google Pixel Watch Render Leak, Fitbit Entegrasyonunu Gösteriyor, Yakında Başlaması Gerekiyorgenel-8