World of Warcraft: Dragonflight beta sürümüne girmek istiyorsanız, ilk adımı atabilirsiniz. Blizzard, bugünkü genişleme açıklamasından sonra bir çıkış tarihi veya ön sipariş açıklamadı, ancak stüdyo, beta kayıtlarıyla birlikte yeni bir resmi site yayınladı, bu nedenle Dragonflight’a mümkün olan en erken bakışı istiyorsanız, onu alabilirsiniz.

sadece şuraya git resmi site Dragonflight için ‘beta kabul’ düğmesini tıklayın ve Battle.net hesabınızda oturum açın. Bunu yaptıktan sonra sadece bir ‘kaydolduğunuz için teşekkürler’ mesajı alacaksınız – betanın ne zaman başlayacağı veya neleri içereceği konusunda henüz ek ayrıntılar beklemeyin.

Dragonflight, kanatlı yaratıklar yeni genişlemenin ana ortamı olan Dragon Isles’a döndüklerinden, tamamen ejderhalarla ilgilidir. Yeni Dracthyr Evoker, geri dönüşmek ve drakonik ve insansı formlar arasında form oluşturmak için büyülü yetenekler kullanan, hepsi bir arada bir ırk ve sınıftır. Ayrıca, özelleştirilebilir bir ejderha bineği inşa etmenize ve önceki uçan bineklerin izin verdiğinden çok daha sağlam kontrollerle gökyüzüne çıkmanıza izin veren ejderha sürüşü de var.

Aşağıdaki videodaki bazı yeni özelliklere göz atın.

Temmuz 2021’de Kaliforniya eyaleti Activision Blizzard’a yıllarca işyerinde ayrımcılık ve taciz iddiasıyla dava açtı. Hikaye o zamandan beri CEO Bobby Kotick’i bulandırdı ve ABD federal hükümetini bir soruşturma açmaya teşvik etti. Gelişmeye ve oyun endüstrisi için büyük önem taşımaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellenen bu açıklayıcı makaleden şimdiye kadarki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Blizzard bugün, Wrath of the Lich King Classic çıkış tarihinin bu yıl için belirlendiğini doğruladı. Daha fazla MMORPG için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.oyun-2