Sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla satın aldığınızda Digital Trends bir komisyon kazanabilir.

Zeminlerinizi lekesiz tutmak için yardıma ihtiyacınız varsa, robot vakum anlaşmalarına yatırım yapmanız şiddetle tavsiye edilir. Temiz bir evi korumanın uygun bir yolunu sağlayan bu akıllı ev cihazları, sundukları özelliklere bağlı olarak çeşitli fiyatlarda mevcuttur. Çoğu müşteri Roomba fırsatlarını arar çünkü iRobot’a ait marka robot elektrikli süpürgelerle eş anlamlı hale gelmiştir, ancak Shark gibi güvenilir ürünlere sahip başka şirketler de vardır.

Best Buy, birkaç Roomba ve Shark robot elektrikli süpürgenin fiyatlarını düşürdüğü için, bugün teknolojiyi denemek veya mevcut cihazınızı yükseltmek için ideal bir zaman. Hangi ürünü alacağınıza karar vermenize yardımcı olmak için, satıcının 180$’dan başlayan en iyi tekliflerinden bazılarını bir araya getirdik. Yine de bu anlaşmaların ne kadar süreyle geçerli olacağı belli değil, bu nedenle bunlardan biri gözünüze çarparsa tereddüt etmeyin çünkü geri döndüğünüzde gitmiş olabilir. Mümkün olan en kısa sürede bu Şimdi Satın Al düğmesini tıklayın.

iRobot Roomba 694 — 180 dolar, 275 dolardı

Bir robot süpürgenin evinize neler sunabileceğine ekonomik bir bakış için, iRobot Roomba 694’ü alın. Roomba’nın üç aşamalı temizleme sistemine ve halılardan ve sert zeminlerden kiri almasını sağlayan çift çok yüzeyli fırçalara sahiptir. süpürme fırçası kenarları ve köşeleri temizler. Evinizin daha kirli alanlarını algılayabilen sensörler, düşmemesi için uçurumlar ve bunların altından ve içinden geçebilmesi için mobilyalarla donatılmıştır. Robot süpürgenin evinizi ne zaman temizleyeceğini iRobot Home uygulaması aracılığıyla veya Google Asistan ve Amazon’un Alexa’sı gibi sesli yardımcıların yardımıyla programlayabilirsiniz. iRobot Roomba 694, 275 $’lık orijinal fiyatına 95 $’lık bir indirimden sonra, uygun fiyatlı 180 $’a Best Buy’dan edinilebilir.

Shark AI Robot Vakum RV2001 — 370 dolar, 450 dolardı

Shark AI Robot Vakum RV2001 halıya dökülen mısır gevreğini temizliyor.

Shark AI Robot Vacuum RV2001, rastgele sıçrama hareketlerine sahip robot süpürgelere kıyasla daha iyi kapsama alanı için satır satır, oda oda temizleyen IQ Navigation ile evinize uyum sağlar. Teknoloji, nesneleri algılayan ve önleyen AI Laser Vision tarafından desteklenir ve ayrıca tüm ev için veya yalnızca belirli odalar ve alanlar için kapsamlı temizlik planlayabileceğiniz Shark’ın yardımcı uygulaması aracılığıyla ayarladığınız hareket etmeyen bölgelerin yanı sıra. Derin temizleme gücü ve halıların derinliklerine inen PowerFins fırça rulosu ile Shark AI Robot Vacuum RV2001, ihtiyacınız olan temizlik arkadaşı olabilir ve orijinal fiyatı olan 450$’a 80$’lık bir indirimin ardından Best Buy’da sadece 370$’a satışta. .

iRobot Roomba i3+ EVO — 400 dolar, 550 dolardı

iRobot Roomba i3 Plus kir atma ünitesi.
John Velasco / Dijital Trendler

iRobot Roomba i3+ EVO, Roomba’nın birinci sınıf üç aşamalı temizleme sistemi ve çift çok yüzeyli fırçalar gibi iRobot Roomba 694 ile aynı özellikleri sunar, ancak ek rahatlık için Temiz Tabanlı Otomatik Kir Bertaraf ile birlikte gelir. Robot süpürgenin kutusu kir ve tozla dolduğunda, içeriğini otomatik olarak boşaltacağı tabana geri döner ve ardından temizlemeye devam eder. Taban 60 güne kadar temizlik yapabilir, bu nedenle birkaç hafta boyunca boşaltmayı düşünmeniz gerekmez. Robot süpürge, daha kapsamlı bir temizlik için düz bir çizgide ileri geri hareket eder ve sonunda ekstra seanslar gibi önerilerde bulunmak için temizlik alışkanlıklarınızı öğrenebilir. iRobot Roomba i3+ EVO’yu Best Buy’dan 150$ indirimle satın alabilirsiniz, bu da fiyatını orijinal fiyatı olan 550$’dan 400$’a düşürür.

iRobot Roomba s9+ — 799 dolar, 999 dolardı

iRobot Roomba S9 Plus robotu, duvarın yanındaki zemini süpürür.

Üstün bir robot süpürgesi deneyimi için, artıkları ve evcil hayvan tüylerini kapsayan üstün temizleme performansı, ustalıkla temizlemesini sağlayan çok katlı akıllı haritalama sayesinde şu anda Digital Trends’in en iyi robot süpürgelerinin başında gelen iRobot Roomba s9+’ı tercih edin. evinizin her köşesine ve köşesine ve hassas nesne algılama ve navigasyon, böylece robot süpürgesine veya mobilyalarınıza zarar verme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca Clean Base Otomatik Kir Temizleme, sesli yardımcılarla uyumluluk ve halı gibi yüzeyler için emiş gücünü otomatik olarak artıran Power Boost teknolojisi ile birlikte gelir. Robot süpürgenin orijinal fiyatı olan 999$’ı 200$’a düşüren Best Buy’da iRobot Roomba s9+’ı sadece 799$’a alın.

Okuyucularımızın kaliteli ürün ve hizmetlerde en iyi fırsatları bulmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz ve kapsadığımız konuları dikkatli ve bağımsız olarak seçiyoruz. Bu gönderideki ürünlerin ve fırsatların fiyatları, ayrıntıları ve bulunabilirliği herhangi bir zamanda değişebilir. Satın almadan önce bunların hala yürürlükte olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

Digital Trends, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.


genel-19