Steam Deck, elde taşınabilir bir oyun bilgisayarı olabilir, ancak şu anda Steam’de “en çok satan oyun”dur. Bu, geçen haftanın en çok satan verilerine göre SteamDBtaşınabilir güç merkezini gelir açısından Elden Ring ve Lego Star Wars The Skywalker Saga’nın önüne yerleştiriyor.

Steam Destesi, art arda yedi hafta boyunca ikinci sırada yer aldığı için haftalık küresel en çok satanlar listesine yabancı değil. 17 Nisan’da sona eren hafta için ilk sırada yer alıyor ve bu da Valve’in taşınabilir güç merkezinin her zamankinden daha fazla gelir getirdiğini gösteriyor. Temel model 399 USD’den gelirken, Destenin nasıl bir oyundan daha fazla para kazanabileceğini görmek kolay. Bununla birlikte, Elden Ring lansmanından bu yana dünya çapında 12 milyondan fazla kopya sattı, bu da cihazın oldukça yüksek bir gelir çubuğunu aştığı anlamına geliyor.

Steam Deck Q2 ön siparişleri şu anda dünya çapında yayılıyor, bu şüphesiz mikro makinenin gelir sıralamasına katkıda bulunan bir şey. Portable’ın zirvedeki yerinin bu haftadan fazla sürmesi garanti değil, ancak mevcut çeyreğin ötesinde artan kullanılabilirlik, muhtemelen öngörülebilir en çok satan Steam oyunları arasında yer alacağı anlamına geliyor.

Şirketin VR kulaklığı da üst sıralarda yer aldığından, Steam Deck’in en çok satan oyunlar listesinde oturan tek teknoloji parçası olmadığını belirtmekte fayda var. Dikkat ettiyseniz, Valve Index’in, mağaza devinin donanım sahnesinde ikinci bir rüzgar aldığını gösteren bir ödül olan Oculus Quest 2’den daha fazla yeni kullanıcı kazandığını zaten biliyorsunuzdur.

Elden Yüzük Elden Yüzük Fanatik 59.99$ $50.39 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2