Geçen yıl 3,3 milyon dolarlık tohum turunu kapsadık. NUE Yaşam Sağlık, psychedelic destekli terapileri ve grafik veritabanına dayalı bir uygulamayı birleştiren bir zihinsel sağlık platformu inşa eden ABD merkezli bir teletıp girişimi. Depresyon tedavisinde radikal yeni bir yol olarak kabul edilen bu evde ketamin tedavisi, aynı zamanda müzik terapilerini ve verilere dayalı, ‘niceliklendirilmiş kendilik’ yaklaşımını birleştirir.

Şimdi liderliğindeki 23 milyon dolarlık A Serisi öz sermaye finansmanını artırdı. bariz girişimler (Twitter’ın Kurucu Ortağı Ev Williams tarafından ortaklaşa kurulmuştur), bu aynı zamanda Western Technology Investment’tan ek risk kredisi finansmanını da içerir. TechCrunch, tur için aslan payının eşitlikte olduğunu anlıyor.

Finansman, Nue Life’ın Kasım 2021’de Nue.App ve Nue.Portal’ın lansmanını takiben, şirketin hastalara ve sağlayıcılara hizmet eden tescilli teknolojileri.

Yeni Hayat ile yarışıyor akıl çiçeğiToplamda 3.2 milyon dolar toplayan ve daha sonra Welltok tarafından satın alınan . bir diğeri Okul Gezisi Sağlık gerçek tedavi merkezleri de vardır.

Yeni finansman turu, Florida, Texas, California, Colorado ve Washington State’in mevcut konumlarının yanı sıra New York’ta hizmet veren yeni hizmetlerini destekleyecektir. Nisan ayında, hizmet Georgia ve Massachusetts’e genişleyecek ve yıl sonuna kadar yirmi eyalet daha planlanıyor.

Nue Life’ın kurucu ortağı ve CEO’su Juan Pablo Cappello yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Dünya çapında 650 milyon insan akıl sağlığı ile mücadele ediyor ve kadınlara, gazilere ve anksiyete, depresyon ve PTSD semptomları yaşayan diğer insanlara yardım etmek için hayati bir ihtiyaç var. geleneksel tedaviler tarafından yardımcı olmadı.”

Obvious Ventures’ın kurucu ortağı ve Genel Müdürü James Joaquin, “Nue Life’ın akıl sağlığı için yeni bir paradigma yaratma çabalarının bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz – bir tanesi acıların temel nedenini iyileştirmeye odaklandı” dedi.

Öz sermaye finansmanı ayrıca Magic Venture Capital, Myelin VC, Palm Drive Capital, bazı Getty ailesi yatırımcıları, Shutterstock’un kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Jon Oringer, Vesper Healthcare’in başkanı ve eski şirketin eski başkanı Brent L. Saunders dahil olmak üzere bir dizi mevcut ve yeni yatırımcıyı içeriyordu. Allergan’ın başkanı ve başkanı ve aynı zamanda Nue Life’ın danışma kuruluna katılan MD Andrey Ostrovsky.

Phil Wolfson, MD, bakım programını geliştirmek için şirketin danışma kuruluna da katıldı. Dr. Wolfson, kâr amacı gütmeyen Ketamine Araştırma Vakfı’nın CEO’su ve The Ketamine Papers’ın yazarı ve MAPS’nin (Multidisipliner Association for Psychedelic Studies) yaşamı tehdit eden hastalıkları olan hastalar için MDMA tedavisine yönelik çalışmasının baş araştırmacısıdır.genel-24