Karanlık mod temaları artık her yerde. Hemen hemen her büyük uygulama artık aşağıdakiler dahil olmak üzere karanlık temayı desteklemektedir: Naber. Koyu renk düzeni sadece gözleri yormakla kalmaz, aynı zamanda okumayı kolaylaştıran metni vurgular. Facebook’un sahip olduğu platform, sistem ayarlarına göre uygulamanın temasını otomatik olarak seçse de, WhatsApp sohbet teması tercihinize göre Android akıllı telefonlar.

1.

Android akıllı telefonunuzda WhatsApp uygulamasını açın.

2.

Sağ üst köşedeki üç nokta simgesine dokunun.

3.

Menüden Ayarlar üzerine dokunun.

5.

Ekran bölümünün altında, Tema’ya dokunun.

6.

Tercih ettiğiniz temayı seçin ve Tamam’a dokunun.

WhatsApp deneyimi tüm akıllı telefonlarda neredeyse aynıdır, ancak yalnızca Android akıllı telefon kullanıcıları için kullanılabilen birkaç özellik vardır. WhatsApp sohbet temasını değiştirebilme özelliği, yalnızca Android akıllı telefonlar için kullanılabilen böyle bir özelliktir.

Anlık mesajlaşma platformu yakın zamanda Android için bir dizi yeni özelliği duyurdu. Apple iOS, Windows ve web kullanıcıları. Bu özellikler, WhatsApp’ta gelecek özellikleri ve değişiklikleri izleyen web sitesi WABetaInfo tarafından zaten tespit edildi. Bu özelliklerin çoğu zaten WhatsApp beta programına kayıtlı kullanıcılar tarafından kullanılabilirken, beta güncellemelerinde bazı özelliklerin referansları tespit edildi.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9