Microsoft Office 2013’ün hizmet sonu tarihi, çoğu kişi tarihin ne olduğunun farkında olmasa bile bir sır değil. aracılığıyla görebileceğiniz gibi Microsoft’un konuyla ilgili belgeleri, Office 2013 için uzatılmış hizmet bitiş tarihi 11 Nisan 2023’tür. Uzun zamandır böyle. Yeni olan şu ki, Microsoft artık insanları yaklaşan desteğin sonu konusunda dürtüyor.

tarafından bildirildiği gibi BleeBilgisayarMicrosoft, 2013’ün günlerinin sayılı olduğunu hatırlatarak müşterilerini dürtüyor.

Microsoft, “Beş yıllık Temel Destek ve beş yıllık Genişletilmiş Destekten sonra, Office 2013, 11 Nisan 2023’te Genişletilmiş Desteğin Sonuna ulaşacak” dedi. “Sabit Yaşam Döngüsü İlkesi uyarınca, bu tarihten sonra Office 2013 için güvenlik güncellemeleri artık mevcut olmayacak.”

11 Nisan geldiğinde, yeni hata düzeltmelerine ve rutin güvenlik yamalarına veda edin. Ürün desteğinin olmaması sonuçlarıyla birlikte gelir. Microsoft’un korumasını ve yardımını isteyenler için, Office’in daha yeni bir sürümüne yükseltme yapmak en iyisidir. Veya Office programınızı sonsuza kadar güncel tutmak için yatırım yapmayı tercih ediyorsanız, Microsoft 365 ile devam edin.

Diğer Microsoft ürünleri de yakın gelecekte Redmond’un gözünden düşecek. Windows 10 sürüm 20H2, Mayıs 2022’de çıkış kapısına doğru ilerliyor, ancak Windows 10 sürüm 21H2 artık herhangi bir başıboş kalanları almak için yaygın olarak mevcut. Ve unutmayın, Internet Explorer 15 Haziran 2022’de dinozorların yolundan gidecek.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20