Kaynak: Xbox Oyun Stüdyoları

En iyi cevap: Evet, kozmetiğe önem veriyorsanız. Halo Infinite çok oyunculu oynamak tamamen ücretsizdir. Kampanyayı ve ücretsiz ilerlemeyi oynayarak kozmetik ödüller kazanırken, en iyi ödüllerin çoğu Savaş Bileti’ndedir.

Halo Sonsuz Savaş Bileti buna değer mi?

Halo Infinite iki ana bölüme ayrılmıştır: Xbox Game Pass aracılığıyla satın alınabilen veya erişilebilen kampanya ve oynaması tamamen ücretsiz olan çok oyunculu. Oyuncular, çok oyunculu oyunun temel mekaniğini överken, yeni haritalar ve modlar gibi ek içerikler de talep etti.

Bu çok oyunculu deneyimin büyük bir kısmı, oyuncular sıralamalarda yükseldikçe ödüller veren Halo Infinite Battle Pass’ta yer alıyor. Birkaç aşamada ücretsiz ödüller olsa da, yani bazı şeyleri açmak için ödeme yapmanız gerekmez, ayrıca premium bir savaş geçişi de vardır. Zırh kaplamalarından silah ve araç kaplamalarına kadar kilidini açacak çok çeşitli şeyler var. Bunlar, Halo Infinite’in Arena ve Big Team Battle’daki çok oyunculu haritalarında savaşırken Spartan’ınızın farklı görünmesine yardımcı olur.

Halo Infinite’deki premium battle pass 1.000 kredi veya 10$’dır. Battle Pass’ın tüm 100 seviyesindeki her ödüle erişim sağlar. Bu savaş bileti, Spartalıları için mevcut olan tüm farklı kozmetiklerin kilidini açmak isteyen herkes için alınmaya değer. Mevcut sezon 3 Mayıs 2022’ye kadar sürecek. Yeni sezon düştüğünde, üzerinde çalışılacak yeni bir Savaş Bileti olacak.

Halo Sonsuz Çok OyunculuHalo Sonsuz Çok OyunculuKaynak: Xbox Oyun Stüdyoları

Halo Infinite’in 1. Sezonu, oyunun ilk piyasaya sürülmesinden bu yana sürdü ve bu, geliştirici 343 Industries tarafından ekibin dinlenmesine ve sıkıntıdan kaçınmasına izin vermek için alınan bir karardı. Gelecek sezonlar sadece üç ay uzunluğunda olacak ve Savaş Biletleri arasındaki bekleme süresini azaltacak.

2. Sezon için bu yeni Savaş Bileti, tamamlama için 1.000 kredi de dahil olmak üzere iyileştirilmiş ödüller içerecek. Sonuç olarak, sabırlıysanız, sadece 2. Sezon Savaş Biletini satın alabilir, tamamlayabilir ve gelecekteki diğer Savaş Biletlerine uygulamak için kredileri geri kazanabilirsiniz.

Çok oyunculu oyunların çoğunun aksine, bu savaş biletlerinin süresi dolmaz. Halo Infinite Battle Pass’i şu anda satın almamayı seçerseniz, aylar sonra yine de mevcut olacak. Savaş Bileti’nin süresi de sona ermez. yapmak satın al; ilerleme kaydetmeye başlamak için dünyada tüm zamanınız olacak. Hatta aynı anda birden fazla savaş bileti satın alabilirsiniz; ancak ilerlemek istediğiniz geçişi seçmeniz gerekecek, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

Ödül kazanmanın başka yolları var mı?

Evet. Mağaza, Halo Infinite Battle Pass’ın bir parçası olarak kilidini açmak yerine, doğrudan kredi ile satın alınabilen farklı görünümler ve öğelerden oluşan dönüşümlü bir seçime sahiptir. Ek olarak, sadece Halo Infinite kampanyasını oynayarak ve farklı görevleri tamamlayarak kazanılan bazı ödüller var. Xbox Game Pass Ultimate üyeleri ayrıca benzersiz kozmetikler ve aylık avantajlar şeklinde dağıtılan bonuslarla birlikte birkaç ekstra alır.

Gelecekte çok daha düzenli olarak daha fazla içerik eklenirse, Halo Infinite’in çok oyunculu modu şu anda mevcut olan en iyi Xbox oyunlarından birine dönüşebilir.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20