343 Industries, 3 Mayıs’ta çıkacak olan sürümüyle, Halo Infinite Season 2 harita önizlemelerini açıkladı ve oyunculara yeni yerler açısından oyunda neler olacağına dair bir fikir verdi! Halo Infinite için en son güncelleme gönderisinde açıklanan Catalyst ve Breaker adlı iki yeni haritanın önizlemesine göz atın.

İşte Halo Waypoint’in resmi gönderisinde gösterildiği gibi, Halo Infinite Season 2 harita önizlemelerinin resmi videosu:

Bu yeni haritalarla ilgili olarak, Çok Oyunculu Seviye Tasarımcısı Tyler Ensrude’dan her ikisinin de kısa bir açıklaması:

Catalyst, geniş, tünel benzeri bir Forerunner yapısının içine yerleştirilmiş simetrik bir arena haritasıdır. Asma podyumların, büyümüş katedral duvarlarının ve haritanın kenarlarını birbirine bağlayan hafif bir köprünün etrafından dökülen şelaleler bulacaksınız.

Breaker, her takımın üssünün ortada plazma kesme kirişi yapısıyla bölünmüş büyük bir gemi enkazı yığını olduğu bir Banished hurdalığında yer alan sahte simetrik bir BTB haritasıdır. Ve evet, bu ışın kesinlikle haritanın oynanışta hem fırsatlar hem de zorluklar sunan dinamik bir unsurudur.

Halo Infinite Season 2, 3 Mayıs’ta Xbox konsolları ve PC’ler için piyasaya çıkıyor, bu yüzden yaklaşan içerik düşüşü hakkında daha fazla güncelleme ve nihayet çıktıktan sonra yama notları için burada MP1st’te bizi izlemeye devam edin!

Kaynak: Halo Ara Noktaoyun-6