Bungie, Destiny 2: The Witch Queen genişlemesinden önce yayınlanan baskınları ve zindanları 17. Sezonda bir rotasyona yerleştirecek. Bu Hafta Bungie Post’ta. Bir baskın rotatoru ve bir zindan rotatoru olacak ve bu aktiviteleri tamamlamak oyunculara bir Pinnacle ödülü verecek.

İlk olarak, herhangi bir yeni baskın ve zindan, oyunculara şu anda yaptıkları gibi her karşılaşmadan sonra Pinnacle ödülleri verecek. Gelecek sezon, bu, Cadı Kraliçe’nin Öğrenci Yemini baskınının her karşılaşma için Pinnacle ödülleri sunmaya devam edeceği ve Bungie’nin piyasaya sürmeyi planladığı yeni bir isimsiz zindan olacağı anlamına geliyor.

En yeni oyun sonu içeriğini vurgulayan bu mevsimsel rotasyona ek olarak, Bungie ayrıca eski baskınlar ve zindanlar için haftalık bir rotasyon ekleyerek onlara geri dönmek için teşvikler de ekliyor. Geliştirici, “Haftalık rotasyon için, seçilen baskınlardan veya zindanlardan herhangi birinde son karşılaşmayı tamamlamak, Haftalık Mücadeleden bir Pinnacle düşüşü kazandıracak” dedi.

Ayrıca, baskınlardan ve zindanlardan gelen Efsanevi teçhizat ödülleri, şu anda rotasyonda olan seçilen aktiviteye dayalı olarak çiftlenebilir. Bu, eski bir baskın veya zindan, yalnızca o etkinlikten düşen belirli bir silah içeriyorsa, o silahın birden fazla kopyasını kazanmak için onu tekrar tekrar oynatabileceğiniz anlamına gelir. Genellikle, baskın veya zindan karşılaşmaları, belirli bir karakter için onlardan yalnızca haftada bir ödül talep etmenize izin verir ve avladığınız silahı üçte almak için haftalık toplam fırsatlarınızı sınırlandırır.

Bungie, Twitter’da haftalık rotasyonda kontrol noktası kilitlemelerinin devre dışı bırakıldığını ve bunun da belirli kontrol noktalarından belirli silahlar için silah yetiştirmeyi kolaylaştıracağını kaydetti. Örneğin, bazı baskınların belirli zırhları veya belirli karşılaşmalara bağlı silahları vardır.

Destiny 2, bazı eski oyunsonu içeriklerini kasaya koydu, bu yüzden şu anda mevcut olan baskınlar: Vault of Glass, Deep Stone Crypt, Garden of Salvation ve Last Wish. Bungie, klasik bir raid’in bu yıl Destiny 2’ye geri döneceğini belirtmiş ancak henüz bununla ilgili herhangi bir bilgi açıklamadı.

Zindanlara gelince, Grasp of Avarice, Bungie 30th Anniversary DLC ile piyasaya sürüldü ve hala Pinnacle seviyesinde ganimet düşüşleri sunuyor – ancak diğer zindanlar yüksek seviyeli ganimet sunmuyor. Rotasyon, yeni ve normal oyuncuların şu zindanları tekrar ziyaret ettikleri için ödüllendirileceği anlamına geliyor: The Shattered Throne, Pit of Heresy ve Prophecy.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1