LEGO Star Wars: The Skywalker Saga’nın devam oyunu üçlemesinde hikaye görevlerini oynarken kilidini açmak için Finn’in 10 farklı versiyonu var.

Finn, hem Hero hem de Villain sınıflarında kilidi açılabilen birkaç karakterden biridir. LEGO Star Wars: Skywalker Efsanesi. Finn’in altı farklı Kahraman versiyonu ve Villain karakter sınıfında dört tane var ve her birinin kilidi, devam filmi üçlemesi boyunca farklı hikaye misyonları oynarken açılıyor. Neyse ki, diğer karakterlerin aksine LEGO Star Wars: Skywalker EfsanesiFinn’in kilidi açıldıktan sonra satın alınması gerekmez.

Finn, Kahraman ve Kötü Adam olarak açılabildiğinden, çeşitli etkinlikler için kullanılabilir. Kahramanlar boğuşabilir, nesneleri aşağı çekebilir, kılık değiştirebilir ve belirli terminalleri kullanabilir. Kötüler silah kasalarını açabilir, el bombaları atabilir ve sınıfları için terminalleri kullanabilir. Her bir karakter sınıfı için, terminalleri atlama veya manuel olarak kilidini açmak için ekstra Stud kazanma yeteneği de dahil olmak üzere yükseltmeler ve yeni beceriler de satın alınabilir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: LEGO Star Wars: Skywalker Saga – Tüm Başkent Gemilerinin Kilidini Nasıl Açılır

Finn’in 10 farklı versiyonu var ve her birinin kilidi farklı bir hikaye görevinde açılıyor. Finn’in ilk versiyonu bir Villain sınıfı karakterdir ve tamamlandıktan sonra kilidi açılabilir “İlk İş Düzeni” içinde Güç Uyanıyor. Bu bölüm oyunun başından itibaren mevcuttur, bu nedenle Finn, kilidi açılabilen en eski karakterlerden biridir. LEGO Star Wars: Skywalker Efsanesi.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga’da Finn’in Her Versiyonu


Lego Star Wars Skywalker Saga Finn Üç Finli Nasıl Açılır

Finn oynanabilir karakterlerinden bazılarının kilidi, ana seviyeler arasındaki hedefleri tamamlarken açılır. Her Finli’nin kilidini açmak için oyuncuların devam üçlemesinin her bölümünde üçüncü seviyeye kadar ilerlemeleri gerekecek. Skywalker’ın Yükselişi tamamlandı. bitirdikten sonra”C-3P-Oh hayır!“Kijimi paltosu giyen Finn’in seviyesini ve kilidini açan oyuncular, bu karakterin 10 versiyonunun tümüne erişebilecekler.


  • Fin (FN-2187): Tamamlamak “İlk İş Düzeni” içinde Güç Uyanıyor.
  • Finn (FN-2187 – Kasksız): Tamamlamak “İlk İş Düzeni” içinde Güç Uyanıyor.
  • Finn (Bakta Takım Elbise): Tamamlamak “İlk İş Düzeni” içinde Güç Uyanıyor.
  • Finn (Bölüm 7): Tamamlamak “Alçaktan Uçan Çöp” içinde Güç Uyanıyor.
  • Finn (Ceket – Beyaz Gömlek): Tamamlamak “Finn… Sızdırıyor… Çanta?” içinde LEGO Star Wars: Skywalker Efsanesi‘s Son Jedi.
  • Finn (Crait): Tamamlamak “Krom Kubbe Aşağı” içinde Son Jedi.
  • Finn (Bölüm 8 – Üstünlük): Tamamlamak “Krom Kubbe Aşağı” içinde Son Jedi.
  • Finn (İlk Sipariş): Tamamlamak “Düşman bölgesi” içinde Son Jedi.
  • Finn (Bölüm 9): Tamamlamak “Bir Atlama ve Atlama” içinde Skywalker’ın Yükselişi.
  • Finn (Kijimi Ceket): Tamamlamak “C-3P-Oh hayır!” içinde Skywalker’ın Yükselişi.


Finn, devam filmi üçlemesi boyunca birçok hikaye görevinde zorunlu oynanabilir bir karakterdir. Finn’in yeni bir sürümünü içeren her görev, Free Play’de o karakterin kilidini açacak. Finn’in 10 versiyonunun tümünün kilidini açtıktan sonra, oyuncular, içinde galaksiyi keşfederken Kahraman ve Kötü adam bulmacalarını tamamlamak için bu karakterin farklı versiyonlarını kullanabilirler. LEGO Star Wars: Skywalker Efsanesi.

Sonraki: LEGO Star Wars: Skywalker Efsanesi – Wampa’nın Kilidini Açma

LEGO Star Wars: Skywalker Efsanesi Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC için kullanılabilir.

Juliana Ben Bebek Baba Michael 90 Günlük Nişanlısında Model

90 Günlük Nişanlısı: Juliana, Erkek Arkadaşı Ben ile İlişkisi Hakkında Hayranlarını Güncelledi


Yazar hakkındasinema-1