No Man’s Sky geliştiricisi Hello Games, oyun için Outlaws adlı bir sonraki güncellemeyi duyurdu. 14 Nisan’da çıkacak olan Outlaws, oyunun yeraltı dünyasına odaklanacak ve ayrıca No Man’s Sky’da bir dizi önemli yükseltme içerecek.

Yeni yeraltı dünyası keşfi için, suçlu unsurlar tarafından ele geçirilen kanun kaçağı uzay istasyonlarını ve yıldız sistemlerini ziyaret edebileceksiniz, bu da size ekstra kredi kazanma fırsatı yaratıyor. Yeni bir dizi korsan görevi, satın alabileceğiniz karaborsa teknolojisini açacak, galaksinin başka yerlerinde yasa dışı olan değerli malları elde edebilecek ve hatta Sentinel’leri geçmenize izin verecek sahte bir pasaport bile alabileceksiniz. kaçak kargo

Sadece kaçakçılar değil, tüm oyuncular, tüm yıldız gemilerine özel kargo envanterlerinin eklenmesinden faydalanacak. Bunlar, büyük miktarlarda kargo depolayabilen yüksek kapasiteli yuvalardır ve depolamaya aç oyuncular, tüm uzay istasyonlarında bulunan gemi yükseltme terminalinden ekstra yuvaların kilidini açabilir. İdeal gemi ve pilot setinizi toplamanıza izin vererek, artık kendi kanat adamlarını da işe alıp yükseltebileceksiniz. Her pilot kendi yetenekleriyle gelir ve savaş becerilerini geliştirmek için zamanla yükseltilebilir.

Uzay aracına gelince, bu güncellemede güneş enerjisiyle çalışan bir yelken ve şık bir gövdeye sahip yeni bir gemi piyasaya sürülecek. Solar Ship, No Man’s Sky’ın 2020’nin başından bu yana ilk yeni yıldız gemisi ve bir oyuncunun sahip olabileceği maksimum gemi sayısı altıdan dokuza çıkarıldı.

Uzay savaşı da önemli ölçüde elden geçirildi ve şimdi tasarımına kesinlikle daha hızlı bir his verecek. Kullanım iyileştirildi, silahlara yeni görsel efektler eklendi ve düşman yıldız gemileri artık kalkanlara sahip. Silah seçimi, düşman motorlarını yavaşlatmak veya kalkan sistemlerini devre dışı bırakmak gibi daha fazla derinlik yaratmak için çeşitli uzman ikincil etkilere sahip olacaktır. Bir gezegenin atmosferinde de güvende olmayacaksınız, çünkü artık gemiden gemiye savaş orada da gerçekleşebilir.

Galeri

Korsan baskınlarına karşı savunmasız olabilecekleri için yerleşim yerlerinize de göz kulak olmanız gerekecek. Savaş çok zor geliyorsa, No Man’s Sky, işleri kolaylaştırmak için yeni bir Otomatik Takip moduna da sahip olacak.

No Man’s Sky kısa süre önce sürekli gelişen uzay sanal alanı için bir Bafta Oyun Ödülü aldı ve oyun hala Nintendo Switch’te piyasaya sürülme yolunda. Ekip, önceki bir güncellemede, Switch’te evde hissetmek için kullanıcı arayüzünden kontrollere kadar her şeyi optimize ettiğinden, lansmana kadar daha fazlasını ortaya çıkaracağını söyledi.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1