Merhaba Oyunlar için başka bir büyük ücretsiz güncelleme yayınladı Hiçbir Adamın Gökyüzü. Bu denir haydutlarve oyuncunun diğer gemilerden karaborsa teknolojisini ve diğer temel malları hiç de lezzetli olmayan bir şekilde elde edebileceği ve ardından kâr için kaçırabileceği bir dizi görev sunar. Ayrıca ödül misyonları ve gezegen baskınları da var. Haydutların uzay istasyonlarını ele geçirdiği ve it dalaşına girme şansınızın bol olduğu alanlarda yüksek çatışma bölgeleri olacak. Oh, ve artık karakteriniz için açabileceğiniz pelerinler ve başlıklar var.

Stüdyo, savaşın “hız ve heyecan” odak noktası olarak geliştirildiğini söylüyor. Gemiler daha iyi idare etmelidir, ancak dövüşler sırasında daha fazla erişilebilirlik isteyenler için, atış ve kalkan yönetimine daha fazla odaklanmanızı sağlayan “Otomatik Takip” adlı yeni bir seçenek var.

Bu pelerini alacağım. Çok teşekkürler.
Resim: Merhaba Oyunlar

Neredeyse her şeyde olduğu gibi Hiçbir Adamın Gökyüzü güncelleme, geri dönmek istemenize neden olabilecek çok sayıda başka iyileştirme var. 2020’nin başından bu yana filoya eklenen ilk yeni olan yeni bir Solar Starship var. (Kesinlikle öncekinden farklı bir görünüme sahip) oyundaki gemi seti.)

Ek olarak, dokuz gemiye (önceden altı) sahip olabileceksiniz ve gemileriniz için her biri benzersiz savaş yeteneklerine sahip pilotlar toplayabilir ve yükseltebilirsiniz. Tüm yıldız gemileri, eskisinden daha fazla yüksek kapasiteli kargo yuvası desteğine sahiptir ve geminiz için herhangi bir uzay istasyonunda yükseltme yapabilirsiniz.genel-2