bir şeye benziyor gerçek büyük Apex Legends’a geliyor. Spesifik olarak, Storm Point büyük bir nesne veya yaşam formu tarafından vurulacak gibi görünüyor – belki de geçen haftaki Storm Point Sezon 13 harita değişikliği teaser’ına bağlı bir şey.

Geliştirici Respawn, Apex Legends’ta bir bilgisayar monitörünün GIF’ini tweetledi. Bilgisayar, Storm Point’in uydu görüntüsünü göstererek bilinmeyen bir anormalliğin haritaya doğru ilerlediğini ortaya koyuyor.

Dikkat çekici bir şekilde, sensör ayrıca Storm Point’in kıyı şeridinin hemen dışında üşüyen iki devasa leviathanı da alıyor. Böylece, bilinmeyen anomalinin, gerçekten devasa bir şeyin Storm Point’e doğru hareket ettiğini söyleyerek, iki yükselen canavardan bir şekilde daha büyük olduğunu açıkça görebiliriz.

Anomalinin leviathanlar gibi nabız atan kırmızı bir nokta olarak betimlendiği göz önüne alındığında, yaklaşan her şeyin canlı olması muhtemeldir. Apex Legends’ın evreni bizimki gibiyse, o zaman deniz yaşamı oldukça büyük olma potansiyeline sahiptir.

Yani, dev bir Apex Legends sızıntısına dayanarak teorik olarak Storm Point’e gelen sözde sel ile birlikte, belki bir deniz yaratığı haritanın kuzeybatı kıyısını kesinlikle mahvetmek üzeredir? Veya Respawn, Storm Point’in agresif vahşi yaşam yoluyla PvE’yi içeren harita olma temasına bağlı kalırsa, belki de harita yepyeni bir tür çevresel tehlikeye girmek üzeredir? Bu gerçekten harika olurdu!

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1