Ne yazık ki, YouTube iPhone'a Resim İçinde Resim Getirmiyor... En azından Henüz Değil başlıklı makalenin resmi

Fotoğraf: Floransa İyon

15:50 Güncellemesi: Bu yayının önceki bir sürümü, bir Resim İçinde Resim özelliğinin YouTube uygulamasında iOS kullanıcılarına sunulduğunu iddia etti. duyuru şirketten. Ne yazık ki, akış devi şimdi bu haberi geri aldı ve Gizmodo’ya PiP güncellemesinin yalnızca YouTube TV aboneleri için geçerli olacağını ve YouTube Premium aboneleri için test etmeye devam edeceğini bildirdi. Bu hikaye aşağıdadır.

Son olarak, iPhone’unuzda başka herhangi bir şey yaparken YouTube TV’yi kayan bir pencerede izleyebilirsiniz.

Pazartesi günü Google, iOS 15 ve sonraki sürümlerde YouTube’un resim içinde resim modunu veya PiP’yi etkinleştirmek için bir güncelleme alacağını belirten daha önceki bir raporu geri çeken bir bildiri yayınladı. Bir Google sözcüsü, “Destek kolumuzdaki tweet yanlışlıkla birkaç hafta önce YouTube TV’de iOS kullanıcılarına yapılan resim içinde resim sunumuna atıfta bulundu” dedi.

YouTube kullanıcıları bir süredir iPhone ve iPad’e PiP modunun gelmesini bekliyordu. Deneme, YouTube Premium üyeleri için hala kullanılabilir. Google sözcüsü, “PiP’i dünyanın her yerindeki Premium üyelerle mobil YouTube uygulaması için iOS’ta test etmeye devam ediyoruz ve yakında ABD’deki tüm iOS kullanıcılarının (Premium ve Premium olmayan) kullanımına sunmayı umuyoruz” dedi. “PiP şu anda ABD’deki tüm Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir”

YouTube TV’yi iPhone 13 Pro’da neredeyse anında çalıştırmayı başardım ve açıkçası bu, Android’de alıştığımdan çok daha sorunsuz bir deneyim. Önizleme penceresi, Android’in varsayılan değerinden çok daha büyüktür ve arka planda kullandığınız diğer uygulamaların yanına kolayca yerleştirmek için pencereyi ekranın etrafında hareket ettirebilirsiniz. Bitirdiğinizde, önizleme penceresine bir kez dokunun, ardından uygulamayı kapatmak için “X”e dokunun.

Akıllı telefonunuzda başka bir şey yaparken küçücük bir pencerede bir şey izleme yeteneği gibi görünüşte basit bir özelliğin iPhone’da mevcut olmamasına sinirlenmek için pek çok neden var. Birincisi, en son binge-watch üzerinden akış yaparken “goblin moduna” geçmeyi kolaylaştırıyor. Android cihazlarımda bir süredir PiP yetenekleri var. Reddit’te gezinirken veya yakaladıklarımı araştırırken köşede sık sık YouTube TV veya başka bir uyumlu akış hizmeti oynatacağım. Pokemon Git. Apple hayranlarının şimdilik onları eski moda yöntemlerle yakalaması gerekecek.genel-7