FFXIV yaması 6.1’in çıkış zamanı yakındır, çünkü MMO, yamanın çıkışından önce bakım için aşağı inmiştir ve güncelleme bize vaat edilen White Mage buff’larını ve Dark Knight buff’larını getirecek şekilde ayarlanmıştır. Tam yama notları, ayrıntılı olarak listelenen tüm iş değişiklikleriyle birlikte burada ve özellikle bu iki sınıfta yapılan iyileştirmeler, topluluğun beklediğinden bile daha büyük.

Kara Şövalye’nin Kanlı Silahı (hala MP’yi geri yükler ve iniş sırasında Kan Göstergesini arttırır) artık beş kata kadar birikiyor ve ondan 15 saniyeye kadar 15 saniye sürüyor. Yaşayan Ölüler artık her bir beceri ile HP’nizi yeniliyor, Kara Şövalye’nin hayatta kalma kabiliyetini önemli ölçüde yükseltiyor – ve muhtemelen onu oyunun en kötü tank sınıfı statüsünden kaldırıyor. (Duruş yetenekleri genel olarak üç saniyelik bekleme sürelerine düştüğünden, tankların genelinde de önemli bir yaşam kalitesi iyileştirmesi elde ediliyor.)

Bu arada White Mage, bir süredir oyunun en kötü şifacısı olarak görülüyor. Artık savaşta olduğunuz her 20 saniyede bir İyileşme Göstergesinde bir zambak alacaksınız (30’dan aşağı) ve Afflatus Misery’nin gücü önemli ölçüde artırıldı. Artık Glare yerine bu DPS yeteneğini kullanmak boşa gitmiyor, bu nedenle iş göstergesine daha fazla odaklanılıyor ve oynadıkça daha fazla iyileştirme seçeneği var.

tamamını okuyabilirsiniz resmi sitede yama notları.

Final Fantasy XIV yaması 6.1 çıkış zamanı

bu FFXIV yaması 6.1 yayın zamanı 12 Nisan Salı günü saat 03:00 PDT / 06:00 EDT / 11:00 BST olarak ayarlanmıştır.

Bu yama ayrıca, bir otomatik hedefleme seçeneği olan ve çokça kötülenmiş birkaç Hrothgar saç stilini tanıtıyor ve yumurta yemenin yepyeni bir yolu ile Kuluçka Gelgiti 2022’yi başlatıyor.

Final Fantasy XIV Komple Sürüm Final Fantasy XIV Komple Sürüm Mütevazı 59.99$ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2