Bir YouTube kanalı, dövüş oyununu mükemmel bir Batman 2022 oyununa dönüştürmek için bir sürü Sifu modu kullandı ve filmin açılış sahnesinin harika bir yeniden yaratılmasıyla. Hayranlar Gotham Knights’ı beklerken, Sifu artık teknik olarak PC’deki en iyi süper kahraman oyunlarından biri. İçinde Batmobile bile var.

Geçen hafta bir YouTube kanalı, Batman Arkham Knight’taki harika Batman Batmobile kovalamaca sahnesinin tam bir yeniden yaratılmasını yaptı, ancak Kara Şövalye’yi Robert Pattinson’a dönüştürmek için modları kullanacak kadar ileri gitmedi. Şimdi, diğer YouTubers Voyagers Revenge bir adım daha ileri gitti ve Sifu’yu nihai Batman oyununa dönüştürmek için bir sürü mod kullandı ve ardından filmden birkaç sahneyi de yeniden yarattı. Aşağıda kontrol edebilirsiniz.

kanal yaptı benzer bir video ana göstermek için bir aydan fazla bir süre önce Batman 2022 dış görünüm modu. Yeni video, güncellenmiş Battinson kostümünü sergiliyor – hem de tam yerinde görünüyor – ama aynı zamanda yeni dövüş hareketleri ve hatta görünüşü kedi Kadın.

Çakıllı bir Batman seslendirmesi, filmden müzik ve iyi çekilmiş yağmur ve ağır çekim ‘ateşten uzaklaşma’ anlarıyla tamamlandı ve hepsi gerçekten oynamak istediğim bir Batman oyununda zirveye ulaştı. Ve PC’de Sifu’ya sahipseniz yapabilirsiniz. Videonun sonunda ayrıca “devam edilecek” yazıyor, bu yüzden belki bir sonraki videoda Riddler’ı yenebilir.

Batman oynanabilir değil, ancak benzer süper kahraman smackdown’ları için Gotham Knights, bu Cadılar Bayramı’nı Batman Arkham Origins geliştiricisi WB Montreal’den yayınlayacak.



oyun-2