Bir Fortnite hayranı bir South Park harita kodu oluşturdu ve şimdi deneyebilirsiniz. Popüler battle royale oyununun yaratıcı modu, çok geniş bir içeriğin etkin bir şekilde yeniden oluşturulmasına olanak tanır. Daha geçen hafta, Assassin’s Creed’den ilham alan inanılmaz bir harita gördüm, ancak kendini işine adamış yaratıcılar, sevgiyle oluşturulmuş bu haritaları çağlardan beri çalkalıyor. Pekala, bu sefer sevilen bir oyun serisini değil, uzun süredir devam eden bir TV şovunu ziyaret ediyoruz.

Artık televizyondaki en ağzı bozuk dört çocuğun dünyasını, South Park’ı ziyaret edebilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda Stick of Truth ve The Fractured but Whole gibi South Park oyunlarını görmüş olsak da, hiçbiri FPS oyunu değil. Aslında, PlayStation ve N64 için 1999 oyunundan bu yana kasabayı bir nişancıda görmedik. Yani, eğer kasabayı siper olarak kullanmak için can atıyorsan, bu yirmi yıldan beri sahip olduğun ilk şans.

Harita Redditor sayesinde geliyor wuwbaKasabayı inşa eden ve hem Zone Wars (0710-5299-1162) hem de Gun Game’de (7055-7136-4368) oynanabilir hale getiren . Harita, evlerin ve ağaçların sıralandığı birkaç sokaktan oluşuyor ve en büyük cazibe, gösteriden tanıyacağınız birkaç oda ile tek bir kata yayılmış olan okul.

Çok sayıda açık görüş alanı ve etraftaki evlerin ötesinde oldukça az örtü ile oldukça soğuk bir harita. Şovun hayranıysanız, etrafta dolaşmak hala eğlenceli. Diğer Fortnite yaratıcı haritalarından bazıları kadar ayrıntılı olmasa da, yine de gösterinin renklerini yakalıyor ve neredeyse ilk South Park oyununun retro günlerine bir geri dönüş gibi geliyor.

Fortnite yaratıcılığında ilk South Park haritasını oluşturdum ?? Bölge Savaşları: 0710-5299-1162 Silah Oyunu: 7055-7136-4368 itibaren FortniteYaratıcı

Resmi geçitler arıyorsanız, muhtemelen hem Indiana Jones hem de Darth Vader’ın oyuna gelebileceğini gösteren en son söylentileri bilmek isteyeceksiniz.

Daha fazla en iyi Fortnite Kreatif kodları için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Resim kredisi: Wuwba / Reddit

Razer BlackShark V2 ProRazer180 dolarGÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2