Kış sonu ve ilkbahar, video oyunu satışları için biraz yavaş olma eğilimindedir, özellikle de tatil sezonu olan büyük indirimin ardından. Neyse ki, cüzdanınız sayesinde biraz ara vermeniz gerekiyor. Microsoft Mağazası Bahar İndirimi. Bu indirim, Halo Infinite, Forza Horizon 5 ve Psychonauts 2 gibi Xbox’a özel oyunlar da dahil olmak üzere yüzlerce oyun için fırsatlar sunuyor. Call of Duty: Vanguard, Destiny 2: The Witch Queen ve Grid Legends gibi diğer yeni üçüncü taraf oyunları da var. indirim yapıldı. Aşağıda, seçilmiş bazı fırsatlara göz atabilirsiniz. Bu fırsatların çoğu hem Xbox hem de PC’de mevcuttur.

Microsoft ayrıca Windows PC için fırsatlar da sunuyor. Razer Bıçak 14, HyperX ve SteelSeries oyun aksesuarları ve daha fazlası. Şu anda sunulan Xbox Bahar İndirimi fırsatlarının tamamına göz atabilirsiniz, tam burada.

Microsoft Store Bahar İndirimi 21 Nisan’a kadar devam edecek, bu yüzden fırsatınız varken bu fırsatları yakalayın. Ne düşünüyorsun? Vazgeçemeyeceğiniz anlaşmalar var mı? Şahsen, Alan Wake Remastered’ın beni çağırdığını düşünüyorum.genel-17