Evet, artık ‘Subnautica 3 onaylandı’ diyebiliriz – gerçekten bilgiç değilseniz, bu durumda ‘Subnautica serisindeki üçüncü giriş onaylandı’ demeliyiz. Her iki durumda da geliştirici Unknown Worlds, yaklaşmakta olan oyunun yönü hakkında birkaç şey ortaya koyan bir iş listesinin yanı sıra “Subnautica evrenindeki bir sonraki oyunun” geliştirildiğini duyurdu.

Geliştiriciler arıyor kıdemli anlatı tasarımcısı (arkadaşlarımız aracılığıyla Yükleme) “oyun deneyimi bağlamında ilgi çekici, dramatik hikayeler anlatmak için ekiple yakın işbirliği yaparken, aynı zamanda yeni bir bilim kurgu dünyasının ve onun uzaylı sakinlerinin tarihini ve bilgisini tanımlayacak. Bu kişi, geliştirme aşamasında ekibe katılmak ve sevilen bir franchise için anlatı yönünü oluşturmaya yardımcı olmak için eşsiz bir fırsata sahip.”

Subnautica her zaman bir hayatta kalma oyunu için anlatıya alışılmadık bir vurgu yaptı ve bir sonraki seri girişiyle bu değişmeyecek gibi görünüyor. Liste, “açık dünya oyunlarına ve açık uçlu, oyuncu odaklı bir deneyim bağlamında anlatı geliştirme sürecine” aşina olan ve “canlı projeler veya epizodik içerik üzerinde çalışma deneyimi” olan birini zorluyor.

Bilinmeyen Dünyalar bize 2021’in başlarında, stüdyonun Under Zero’dan daha büyük bir devam filmi yapmakla ilgilendiğini ve muhtemelen böyle bir projede çok oyunculu “yeniden düşüneceklerini” söyledi. Daha yakın zamanlarda, geliştiriciler bu yıl erken erişime girecek orijinal bir “tür tanımlayan oyun” duyurdular.

Subnautica 3’ün şekli ne olursa olsun, iş listesi geliştirmenin çok erken olduğunu açıkça ortaya koyuyor, bu nedenle daha fazla bilgi gelmeden önce uzun bir bekleme bekleyin.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.oyun-2