Corsair, K70 RGB TKL Champion oyun klavyesinin optik-mekanik versiyonunu tanıttı. “Ödüllü sayısal tuş takımı içermeyen tasarımı ve şık alüminyum kasayı” devralan üretici, Corsair’in “ultra hızlı” OPX anahtarlarını kullanarak “e-spor kalibreli oyun klavyeleri için çıtayı yükselttiğini” söylüyor.Corsair OPX Opto-Mekanik Anahtarlar, klavyeyi eSpor oyuncuları için çekici kılan inanılmaz derecede kısa bir çalıştırma strokuna (1.0 mm) ve doğrusal bir tepkiye sahiptir. Ayrıca, anahtarların 150 milyon tıklamaya dayanması garanti edilir. Tuş başlıkları, çift enjeksiyonlu PBT plastikten yapılmıştır.

Klavye, USB Type-C konektörlü çıkarılabilir bir kabloyla bilgisayara bağlanır. Corsair AXON Hyper-Processing teknolojisi, 8000 Hz’de yoklama sağlar.

Corsair K70 RGB TKL Klavye 150M Tuş Vuruşlu Opto-Mekanik Anahtarlar Kullanıyor

Tuşlar, Corsair’in iCUE yazılımı kullanılarak özelleştirilebilen ayrı ayrı programlanabilir RGB aydınlatma ile süslenmiştir. Klavye ayarları dahili bellekte saklanabilir (50 profile kadar). Arka paneldeki “turnuva anahtarı”, klavyeyi hızlı bir şekilde turnuva kurallarına uygun hale getirmenizi sağlar. Anında statik bir vurgu rengi seçer ve makroları devre dışı bırakır. Klavye donanımı, multimedya tuşları ve bir alüminyum ses silindiri içerir.

Klavye zaten siparişe hazır. Yayınına adanmış basın bülteninin yazarları, fiyatı Corsair web sitesinde veya şirketin yerel temsilcinizden öğrenmenizi tavsiye ediyor.genel-22