Bütçe dostu bir Chromebook veya güçlü bir oyun bilgisayarı arıyorsanız, dizüstü bilgisayar fırsatları asla yetersiz kalmaz. Asus, Dell ve Lenovo gibi büyük markaların dizüstü bilgisayarlarında her zaman büyük indirimler arıyoruz. Bugün alabileceğiniz mükemmel dizüstü bilgisayarlarla ilgili favori tekliflerimizden bazılarının bir listesini derledik!

Best Buy’da Asus’tan bazı harika bütçe teklifleri alabilirsiniz. Sadece 180 dolara satılan bir dizüstü bilgisayar bile var. IdeaPad Flex serisinde büyük bir indirim ile Lenovo web sitesinde en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar fırsatlarından birini de bulabilirsiniz. Ayrıca, web sitesinde, çevrimiçi olarak bulabileceğiniz en iyi dizüstü oyun bilgisayarı fırsatlarından biri de dahil olmak üzere, bazı harika Dell dizüstü bilgisayar fırsatları bulunmaktadır. Bu bilgisayarları almaya değer kılan şeyleri keşfetmek için okumaya devam edin.

ASUS 14 inç Dizüstü Bilgisayar – 180 $, 230 $ oldu

Bugünlerde giriş seviyesi dizüstü bilgisayarlarda fiyatların bu kadar düşük olması şaşırtıcı. Bu 14 inçlik ASUS bilgisayar gibi, 200 doların altındaki en iyi bütçeli dizüstü bilgisayarlardan bazılarını alabilirsiniz. Bu fiyat aralığındaki diğer cihazların aksine, bu bilgisayar en yeni Windows 11 Home’u çalıştırır; bu, Microsoft Office paketi gibi uygulamaların tam sürümlerine erişiminiz olduğu anlamına gelir. Ayrıca, web’de gezinme, kelime işleme ve içerik akışı gibi genel görevlerin üstesinden gelmek için fazlasıyla yeterli olan şaşırtıcı derecede hızlı bir Intel Celeron N4020 işlemci ile donatılmıştır. Bu dizüstü bilgisayarla ilgili en sevdiğimiz şeylerden biri, çok daha pahalı bir cihazın görünümüne ve hissine sahip tasarımıdır. Özellikle Rose Gold rengi güzel bir görünüme sahiptir – hem avuç içi dayanağı hem de dış kısmı açık pembe renkte renklendirilmiştir. Bu dizüstü bilgisayarı, özellikle şaşırtıcı derecede mükemmel pil ömrü nedeniyle, yerel kafenize veya kitaplığınıza şık bir şekilde götürebileceksiniz. Bu 14 inçlik ASUS dizüstü bilgisayarı Best Buy’dan indirimli olarak alabilirsiniz. Şimdi Satın Al düğmesine basın, yoksa kaçırabilirsiniz!

ASUS 17,3 inç Chromebook — 189 dolar, 369 dolardı

Beyaz arka planda Asus 17 inç chromebook.

ASUS, bu 17,3 inç dizüstü bilgisayar gibi en iyi Chromebook’lardan bazılarını üretmesiyle ünlüdür. Bu fiyat aralığında, üzerinde çalışılması zor olan küçük ekranlara sahip çoğu Chromebook’un aksine, bu dizüstü bilgisayar, hem üretkenlik hem de içerik tüketimi açısından seveceğiniz muazzam bir ekrana sahiptir. Ekran, tek renk, parlaklık ve ayrıntıya sahip 17,3 inç Full HD ekrana sahip olup, video izlemeyi seven, bütçeye duyarlı kişiler için ideal bir dizüstü bilgisayardır. Büyük form faktörünün bir başka avantajı da, gün boyunca işlerinizi halletmek için mükemmel olan sayısal tuş takımına sahip geniş klavyedir. Boyutuna rağmen, bu bilgisayar yalnızca 5,34 pound ağırlığında ve 0,78 inç kalınlığında. Bu cihaza güç sağlamak, Chrome OS’yi sorunsuz bir şekilde çalıştırabilen Intel Celeron N4500 işlemcidir. Ayrıca, iş gününüz boyunca hızlı görüntülü aramalara katılmanız gerekiyorsa, mikrofonlu yerleşik bir HD web kamerası da bulunmaktadır. Bu Chromebook’u almanın tam zamanı; Bugün Best Buy’da 180$ indirimle alabilirsiniz.

Dell Inspiron 15 3000 – 245 dolar, 305 dolardı

Beyaz arka planda Dell Inspiron 15 3000.

Daha geleceğe dönük bir cihaz istiyorsanız Dell Inspiron 15 3000 harika bir seçim. Inspiron dizüstü bilgisayarlar, cüzdan dostu fiyatlarla olağanüstü değerleri ve yapı kalitesiyle ünlüdür ve Inspiron 15 3000 bunun harika bir örneğidir. Intel Celeron N4020 çift çekirdekli işlemci ile donatılmıştır ve Windows 11 Home çalıştırır, bu da en temel üretkenlik uygulamalarının tümüne erişiminiz olduğu anlamına gelir. Düşük fiyatına rağmen, işletim sistemine ışık hızında önyükleme süreleri sağlayan 128 GB m.2 NVMe SSD bulacaksınız. Ayrıca orta düzeyde güçlü işlemcisi ve büyük pili sayesinde mükemmel uzun ömürlüdür. Ayrıca kenarlarında oldukça ince çerçevelere sahip 15,6 inç, 60 Hz ekran var. Fiyat, performans ve tasarım arasındaki düşünceli denge, bunu bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi bütçeli dizüstü bilgisayarlardan biri yapar. Hatta genişletmek için biraz yeriniz olur – bu dizüstü bilgisayar üç USB bağlantı noktası, bir HDMI 1.4 bağlantı noktası, bir SD kart yuvası ve SSD ve Wi-Fi kartı için değiştirilebilir yuvalarla birlikte gelir. Bu dizüstü bilgisayarı 60 $ indirimle almak için aşağıdaki Şimdi Satın Al düğmesine basın.

Lenovo IdeaPad Flex 3 — 330 dolar, 440 dolardı

Beyaz arka planda dönüştürülebilir Lenovo IdeaPad Flex 3.

Özellikle etrafta Lenovo IdeaPad Flex 3 gibi dizüstü bilgisayarlar olduğunda, sağlam bir dönüştürülebilir cihaz elde etmek için bankayı kırmanıza gerek yok. Lenovo’nun en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarları Yoga serisinde yer alırken, IdeaPad Flex 3, Yoga dizüstü bilgisayarlarında bulunan en iyi özelliklerin çoğuna sahiptir. Bununla ilgili en çarpıcı şey, çok daha pahalı bir dizüstü bilgisayar gibi görünmesini sağlayan şık, metalik bir dış tasarıma sahip tasarımıdır. Menteşesi sağlam ve dayanıklıdır; bu, sürekli olarak farklı modlara çevireceğiniz bir üstü açılır araba için çok önemlidir. Ekran da şaşırtıcı derecede etkileyici. Dokunmatik ekranlı 11,6 inç 1080p IPS paneldir, böylece fare ve klavye kullanmadan web’de gezinebilir, video izleyebilir ve makaleler okuyabilirsiniz. Her şeyi çalıştırmak için bir Intel Pentium N5030 işlemci var — genel üretkenlik görevleri için yeterli performansa sahip dört çekirdekli bir yonga. Zoom veya Skype’ta görüntülü aramalara girmek için 720p web kamerası da var. Yalnızca sınırlı bir süre için Lenovo’dan indirimli olarak alabilirsiniz! Aşağıdaki Şimdi Satın Al düğmesine basın ve bu dizüstü bilgisayarı hala kullanılabilir durumdayken alın.

Dell G15 Oyun Dizüstü Bilgisayarı — 784 dolar, 1.085 dolardı

IPS ekran farklılıklarını gösteren Dell G15 oyun dizüstü bilgisayarı.

En iyi oyun dizüstü bilgisayarları 1.000 doların üzerinde olma eğilimindedir, bu nedenle bu Dell G15 çok büyük bir pazarlık. En yeni modern oyunlardan bazılarını sağlam kare hızlarında çalıştırabilen güçlü dahili bileşenlerle donatılmıştır. Kaputun altında 11. nesil Intel Core i5-11400H işlemci, attığınız hemen hemen her şeyi çalıştırabilen altı çekirdekli 12 iş parçacıklı bir yonga var. Ayrıca 8 GB 3200 MHz bellek ve hızlı 512 GB m.2 NVMe SSD var. Ancak, herhangi bir oyun dizüstü bilgisayarındaki en önemli bileşen GPU’dur. Dell G15, favori giriş seviyesi GPU’larımızdan biri olan Nvidia GeForce RTX 3050 grafik kartına sahiptir. gibi rekabetçi oyunlarda saniyede 100 kareye kadar çıkmakla kalmazsınız. yiğitefsaneler Ligive aşırı izlemek, ancak gelecek yıllarda oyun sürümleri için sağlam geleceğe yönelik hazırlıklara sahip olacaksınız. Ayrıca, üç adet USB Type-A bağlantı noktası, DisplayPort, HDMI özellikli bir USB Type-C bağlantı noktası ve sabit kablolu internet için bir RJ45 Ethernet yuvası ile mükemmel bir bağlantı noktası seçimi vardır. Bu, PC oyunları dünyasına girmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir ve bugün Dell’den önemli bir indirim karşılığında alabilirsiniz.

Okuyucularımızın kaliteli ürün ve hizmetlerde en iyi fırsatları bulmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz ve kapsadığımız konuları dikkatli ve bağımsız olarak seçiyoruz. Bu gönderideki ürünlerin ve fırsatların fiyatları, ayrıntıları ve bulunabilirliği herhangi bir zamanda değişebilir. Satın almadan önce bunların hala yürürlükte olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

Digital Trends, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.


genel-19