Beverly Hills Polis 4uzun süredir devam eden bir devam filmi yönetmenini buldu.

Mark Molloy, 1984’te başlayan popüler serinin yeni bölümünü yönetecek. Hollywood Muhabiri teyit edebilir. Yeni proje, Netflix ve Paramount arasındaki bir kerelik lisans anlaşmasının sonucudur. Adil El Arbi ve Bilall Fallah, dizinin uzun zamandır beklenen dördüncü bölümünü yönetmek için gemideydi, ancak ikili Warner Bros’u yönetmeye başladıktan sonra Molloy onların yerini alacak.’ Yarasa kız.

Eddie Murphy’nin yeni filmde başrol oynaması bekleniyor ve ilk kez 1984 klasiğinde en iyi arkadaşının cinayetini çözmek için Beverly Hills’e giden Detroit polis memuru olarak ortaya çıkan ve ilk kez 1984 klasiğinde görünen memur Axel Foley’in ikonik rolünü üstlenmesi bekleniyor. Murphy, 1987’de hit olan devam filminde ve kötü alınan 1994 filminde rol aldı.

2016 yılında Paramount, Beverly Hills Polis 4 yayın programından çıktı. O sırada stüdyo, Murphy’yi Foley rolüne geri döndürecek olan projeyi üretmek için Jerry Bruckheimer’ı ayarlamıştı.

Beverly Hills Polis 4 hala geliştirme aşamasında ve devam filmi hakkında daha fazla ayrıntı mevcut değil. Hollywood’un son tarihi Molloy’un uçağa binişini bildiren ilk kişi oldu Beverly Hills Polisi 4.sinema-2