Robot elektrikli süpürgeler ilk başta pek çok kişiye hile gibi göründü, ancak son on yılda bu küçük akıllı yardımcılar çok uzun bir yol kat etti. Robot vakum devriminin önde gelen markalarından biri Roborock olmuştur ve yakın zamanda 2022 için yepyeni modeller ortaya çıkarmıştır ve sonunda bunlar mevcuttur. Roborock S7 MaxV ve S7 MaxV Plus bazı güçlü yeni özellikler içeriyor ve sadece bir haftalığına S7 MaxV’yi çok güzel bir indirimle puanlayabilirsiniz. Bu güçlü ve gelişmiş robot elektrikli süpürgeler ve ne kadar tasarruf edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Roborock S7 MaxV Roborock S7 MaxV Artı

Robot elektrikli süpürgeler pek yeni değil ve içlerindeki teknoloji, sahip olabileceğiniz en iyi akıllı ev cihazları arasında kolayca sıralanabilecekleri bir noktaya geldi. Roborock uzun zamandır bu alanda lider markalardan biri olmuştur ve yeni S7 MaxV modelleri hayal kırıklığına uğratmaz. 5.100 Pa’lık muazzam bir emiş gücü sağlarlar – önceki Roborock S7’nin iki katı kadar – bu, robotun hangi yüzeyi temizlediğine bağlı olarak emişini ve ovmayı değiştirmesine izin veren gelişmiş bir zemin tipi algılama sistemi ile çalışır. Hem kaygan hem de halı kaplı hemen hemen tüm zemin tipleri için idealdir ve önceki modellerin iki katı emiş gücüyle evcil hayvan kılı gibi inatçı şeyleri emmek için harikadır.

Robot elektrikli süpürgeleri mümkün kılan en büyük buluşlardan biri akıllı engel tanıma ve navigasyondur. Ne de olsa, bir robot elektrikli süpürgenin amacı, onu yönlendirmenize veya ne yapacağını söylemek için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmadan otomatik olarak işini yapmasıdır (veya daha kötüsü, takılırsa veya bir yere sıkışırsa onu serbest bırakır) . Roborock S7 MaxV serisi, evinizin zemin alanlarını haritalamak için yeni bir son teknoloji ReactiveAI 2.0 engel tanıma ve lazer navigasyonu kullanır. Birçok robot süpürgesi, yalnızca odaların haritasını çıkarabilen ve mobilya gibi büyük nesnelerden kaçınabilen nispeten temel navigasyon sistemlerine sahiptir, ancak Roborock S7 MaxV robot süpürgeleri, oyuncaklar ve ayakkabılar gibi küçük nesneleri bile tanıyabilir ve bunlardan tamamen kaçınabilir. Robotun 2D ve 3D olarak tam olarak ne gördüğünü görerek evinizin haritasını görüntülemek için yardımcı uygulamayı kullanabilirsiniz.

Güçlü süpürme ve ovma yeteneklerinin yanı sıra, S7 MaxV robot elektrikli süpürgeler, evcil hayvan atıkları da dahil olmak üzere ıslak pislikleri temizlemek için Roborock’un VibraRise akıllı paspas sistemine sahiptir (her evcil hayvan sahibi, hayvanların saçtan daha fazlasını geride bırakabileceğini çok iyi bilir). Hızlı şarj sunan ve atıklar için ayrı tanklara sahip Boş Yıkama Doldurma Yuvası da aynı derecede etkileyici. Bir temizlik çalışmasından sonra yerleştirme istasyonuna dönerken, S7 MaxV robotları çöp kutularını ve atık tanklarını boşaltacak ve yuva, elektrikli süpürgenin dahili su deposunu yeniden dolduracak ve hatta robotun paspasını temizleyecektir.

Roborock S7 MaxV serisi, paranın satın alabileceği en gelişmiş robot elektrikli süpürgeler arasında yer alıyor, bu yüzden ucuz değiller. MSRP 860 dolardan başlıyor, ancak 14 Nisan Perşembe gününe kadar Roborock S7 MaxV’yi 90 dolarlık bir indirimle alabilirsiniz, bu da bu yüksek teknoloji robot vac’ı sınırlı bir süre için 770 dolara düşürür.

Roborock S7 MaxV Roborock S7 MaxV Artı

Okuyucularımızın kaliteli ürün ve hizmetlerde en iyi fırsatları bulmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz ve kapsadığımız konuları dikkatli ve bağımsız olarak seçiyoruz. Bu gönderideki ürünlerin ve fırsatların fiyatları, ayrıntıları ve bulunabilirliği herhangi bir zamanda değişebilir. Satın almadan önce bunların hala yürürlükte olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

Digital Trends, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.


genel-19