2021, WhatsApp Desktop uygulamasını Windows 11’e getirirken, Ocak ayındaki yeni görünümün yanı sıra beta sürümünde görünmek üzere olan yeni özellikler var.

Yeni güncelleme Microsoft Store’da bulunan beta sürümü (yeni sekmede açılır) Kasım ayından bu yana Windows 10 ve Windows 11 için, mesaj tepkilerini ve sohbetleri kalıcı olarak arşivleme yeteneğini sergiliyor.

Bunlar, kullanıcıların uzun süredir talep ettiği iki özellikti ve iOS ve Android sürümlerine ulaştıklarında, yakın zamana kadar Windows 11 için henüz gelmediler.

Bununla birlikte, masaüstü uygulamasında görüntülü arama ve web sürümünün geçen yılki yeteneğe sahip olmasından hemen sonra gelen GIF’ler ile, artık web tarayıcılarımızda WhatsApp kullanmanın bir anlamı olup olmadığını merak ediyoruz.


Analiz: WhatsApp Web’den devam etme zamanı

WhatsApp’ı web’de PC’nizde veya Mac’inizde kullanmak yıllardır norm haline geldi. Mesajları hızlı bir şekilde yanıtlamak için telefonunuza ulaşmak yerine web tarayıcınızda bir sekme kullanmak çok yararlıdır.

Ancak, eksik tepkiler ve görüntülü arama gibi sınırlarını keşfedebileceğiniz zamanlar vardır.

Masaüstü uygulamasının web sürümünün yerini aldığı yer burasıdır. pencereler (yeni sekmede açılır) ve Mac (yeni sekmede açılır). Kişilerinizi sesli veya görüntülü olarak aramak birçokları için büyük bir avantaj olacaktır ve GIF’ler zaten web sürümündeyken, web tarayıcısında göründüklerine kıyasla daha hızlı hissederler ve daha yüksek kalitede görüntülenirler.

PC’lerimizi açtığımızda uygulamanın Steam, Chrome ve daha fazlasıyla birlikte başladığından emin olduğumuz noktadayız.

Tepkiler ve arşivlenmiş sohbetleri arşivlenmiş tutma yöntemi, yalnızca kullanıcıları web sürümünden uzaklaşmaya teşvik edecek ve ilgilendiğimiz kadarıyla, web tarayıcımızdaki sekmeleri azaltmanın herhangi bir yolu ne olursa olsun bir avantajdır. onları daha yönetilebilir hale getirmek için.

Aracılığıyla WindowsSon (yeni sekmede açılır)genel-6