Tag Heuer Connected Calibre E4 Golf Edition, lüks saat şirketinin en son lansmanı. Golf merkezli akıllı saat, spor meraklıları için tasarlandı ve benzersiz bir tasarım ve önyükleme yapmak için kullanışlı özellikler sunuyor. Vanilya Tag Heuer Connected Calibre E4 akıllı saat bu yılın başlarında piyasaya sürüldü ve şirket, bu Golf sürümüne özgü çeşitli özelliklerle geldiğini iddia ediyor. Akıllı saat hem Android hem de iOS telefonlarla uyumludur. Tag Heuer uygulamasıyla eşleştirildiğinde, Tag Heuer Connected Calibre E4 Golf Edition, çekimlerinizin 3D videolarını paylaşmak için kullanılabilir. Ayrıca saat kadranında puanların kaydını tutar.

Tag Heuer Connected Calibre E4 Golf fiyatı, bulunabilirliği

Tag Heuer Connected Calibre E4 Golf Sürümü, bu ayın sonunda 2.650 $ (kabaca 2.01.100 Rs) premium fiyat etiketi ile satışa sunulacak. resmi internet sitesi ve ayrıca seçkin mağazalarda. Hindistan’da mevcudiyeti hakkında bir haber yok.

Tag Heuer Connected Calibre E4 Golf Edition, golften ilham alan tasarımlarla işaretlenmiş Beyaz ve Siyah olmak üzere iki kayışla birlikte gelir. Ayrıca, bu modele özel, golften ilham alan beş saat kadranı ile birlikte gelir.

Tag Heuer Connected Calibre E4 Golf teknik özellikleri, özellikleri

Tag Heuer Connected Calibre E4 Golf Edition, bir Qualcomm Snapdragon Wear 4100+ yongası tarafından desteklenmektedir. Fitness hedeflerinizi takip edebilir, egzersizlerinizi yönetebilir ve entegre kalp atış hızı sensörü ile kalorilerinizi izleyebilir. Akıllı saat, GPS desteği ve bir ivmeölçer ile birlikte gelir. Bir golf oyunu sırasında yüksekliklerdeki değişimi anlatmak için faydalı olabilecek bir altimetre de vardır. Akıllı saat, Wear OS 2.0 üzerinde çalışır ve mevcut olduğunda Wear OS 3.0’a yükseltilebilir.

Tag Heuer Connected Calibre E4 Golf Edition akıllı saati, dünya çapında 40.000’den fazla golf sahasında 3D görsellere ve yüksek çözünürlüklü 2D tehlike ve mesafe haritalarına sahip olduğunu iddia ediyor. Tag Heuer Connected Calibre E4 Golf Edition ayrıca oyun sırasında topunuzun sahadaki konumunu işaretlemek için herhangi bir zamanda çıkarılabilen dahili bir top işaretçisi ile birlikte gelir. Kaybederseniz, kutuda yedek bir tane var.
genel-8