Pekin merkezli Mobvoi’nin TicWatch Pro 3 Ultra GPS akıllı saati Hindistan’da piyasaya sürüldü. Yeni akıllı saat, Qualcomm Snapdragon Wear 4100 SoC tarafından destekleniyor ve Google’ın Wear OS’sini temel alıyor. Yeni TicWatch Pro 3 Ultra GPS, 1.4 inç AMOLED ekrana sahiptir ve bir kan oksijen doygunluk seviyesi (SpO2) monitörü ile birlikte bir kalp atış hızı monitörü içerir. Yeni giyilebilir cihaz, fiberglas yapılı paslanmaz çelik ve naylona sahiptir ve değiştirilebilir bir floro kauçuk kayış ile birlikte gelir. Dahili GPS’e sahiptir ve IP68 derecesi ile toza ve suya dayanıklı olduğu onaylanmıştır. Akıllı saat, Essential Mode’da tek bir şarjla 45 güne kadar dayanabilir.

Hindistan’da TicWatch Pro 3 Ultra GPS fiyatı, bulunabilirlik

Hindistan’da TicWatch Pro 3 Ultra GPS fiyatı Rs olarak belirlendi. 29,999. Akıllı saat satın alınabilir aracılığıyla şirket web sitesi ve Amazon tek bir Gölge Siyahı renk seçeneğinde.

TicWatch Pro 3 Ultra GPS teknik özellikleri, özellikleri

Yeni TicWatch Pro 3 Ultra GPS, Google’ın Wear OS 2.6’sında çalışır. 454×454 piksel çözünürlüğe sahip 1.4 inç AMOLED FSTN (Film Dengeli Süper Bükümlü Nematik) ekrana sahiptir. Renkli ekran, her zaman açık ekran desteği içerir ve 326 ppi piksel yoğunluğu sunar. Ayrıca Corning Gorilla parmak izi önleyici kapak camı koruması ile birlikte gelir. Akıllı saatin arka ışığı, eşleştirilmiş akıllı telefon aracılığıyla özelleştirilebilir.

Kaputun altında, TicWatch Pro 3 Ultra GPS, Qualcomm’un Snapdragon Wear 4100 SoC ve Mobvoi çift işlemci sistemi tarafından desteklenmektedir. Giyilebilir cihaz ayrıca 1GB RAM ve 8GB dahili depolama sunuyor. Akıllı saat, hatırlatıcılar sunmak için titreşir ve ayrıca bir mikrofon ve hoparlöre sahiptir.

Diğerlerinin yanı sıra yürüyüş, bisiklete binme ve doğa yürüyüşü de dahil olmak üzere 100’den fazla egzersiz modunu destekler. TicWatch Pro 3 Ultra GPS, cihaz içinde IHB (düzensiz kalp atışı) veya atriyal fibrilasyonu (AFib) tespit etmek için destek sunar. Bu özellik İngiltere’de mevcut değildir.

Belirtildiği gibi, TicWatch Pro 3 Ultra GPS, IP68 yapısıyla gelir ve askeri düzeyde (MIL-STD-810G) dayanıklılığa sahiptir. Yeni akıllı saatin dahili bir GPS’i var. Bluetooth v5, Beidou, Glonass, Galileo, QZSS ve Wi-Fi:802.11b/g/n, giyilebilir cihazda bulunan diğer bağlantı seçenekleridir. Giyilebilir cihaz, Google Pay üzerinden NFC ödemelerini destekler. Mobvoi’nin yeni teklifi, kullanıcının uykusunu ve stresini de takip ediyor.

TicWatch Pro 3 Ultra GPS üzerindeki sensörler arasında bir ivmeölçer, barometre, jiroskop, düşük gecikmeli vücut dışı sensör ve HD fotopletismografi (PPG) kalp atış hızı sensörü bulunur.

TicWatch Pro 3 Ultra GPS, 577mAh pil içerir. Akıllı saatin, kullanıcıların performans ve pil verimliliği arasında geçiş yapmasına olanak tanıyan iki modu vardır: Akıllı Mod ve Temel Mod. Akıllı Modda 72 saate kadar ve Temel Modda 45 güne kadar pil ömrü sağladığı söyleniyor. TicWatch Pro 3 Ultra GPS 47x48x12.3mm ölçülerinde ve 41 gram ağırlığındadır.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Nithya P Nair, dijital gazetecilikte beş yıldan fazla deneyime sahip bir gazetecidir. İş ve teknoloji vuruşlarında uzmanlaşmıştır. Kalbinde bir yemek tutkunu olan Nithya, yeni yerler keşfetmeyi (mutfakları okumayı) ve sohbetleri canlandırmak için Malayalam film diyaloglarına gizlice girmeyi sever. Daha

Mercedes-Benz, Yeni Teknoloji Merkezi ile Şirket İçi Yazılım Geliştirmesini Hızlandırıyorgenel-8