Daktilo stilinde bir klavye, dizüstü bilgisayar/tablet sehpası ve Bluetooth hoparlör kombinasyonunu hiç istediniz mi? Eğer öyleyse, KnewKey DJ88 sadece sizin için tasarlanmış olabilir. Bu ürün şu anda özellikli Daha az bilinen ürünlerin fark edilmesine yardımcı olan bir kitle fonlaması desteği ve dijital pazarlama işi olan Gloture Japan’da.

Bazen bir cihaz, çok iyi çalıştığı için parçalarının toplamından daha büyüktür. Burada durumun böyle olduğunu umuyoruz, çünkü istenen fiyat 57.470 ¥ + vergi bilet fiyatı (yaklaşık 460 $) pahalıdır. Bu nedenle, adil bir deneme yapmak için KnewKey DJ88’in bireysel bileşenlerine ve bir bütün olarak cihaza iyi bir göz atsak iyi olur.

(İmaj kredisi: Gloture)

Her şeyden önce bir klavye olarak, diğerlerinden önce bu özelliğe bakmak en iyi uygulama gibi görünüyor. KnewKey DJ88’in eski tip daktilo estetiği ile uyumlu olduğunu hemen görebilirsiniz. Yuvarlatılmış tuşlara (83 tanesi) sahiptir ve ters çevrilmiş ‘T’ ok kümesini ve hızlı sayfa gezinme tuşlarını boşluk bırakmadan sağa doğru bastırdığı için çoğu TKL klavyesinden daha kompakttır. Ok tuşları, fonksiyon tuşu ile birlikte ses seviyesini ve LED aydınlatma parlaklık ayar tuşlarını ikiye katlayabilir. Cihaz platformunun üst kenarında, ses parçası seçiminin yanı sıra ses ve parlaklığın hızlı ayarlanması için düğmeler bulunur.genel-21