Pazarda bulunan Bielskich Targów Budowlanych bölümünde, Polonya’nın en büyük pergola üreticilerinden biri Nice’de bulunmaktadır – firma ALU4U – postanowiła zaprezentować inteligentwozno oz systemos. Akıllı pergola nasıl gidiyor?

ALU4U’dan Wieloletni Partner Handlowy elero w Polsce’ye. elero to marka Nice – Akıllı Ev, Güvenlik veya Ev ve Bina Otomasyonu sektörlerindeki küresel şirketler. 2021 yılında kurulan Nice, elektrik konusunda bilgi sağlarken, otomasyon ve otomasyon alanında ürün ve hizmetlerini sunan Sun Shading Solutions adlı yeni bir organizasyonun gelişimi için küresel bir yapı sağlıyor. Częścią Nice, yeniden tasarlanmış bir Polonya markası FIBARO dostarczająca rozwiązń zakresu automatyki budynkowej’dir. Podczas Bielskich Targów Budowlanych, ALU4U ve Nice markası, ağırlıklı olarak inşaat alanında otomatik ürünlerin üretimini kontrol etmek için kullanılmaktadır.

ALU4U’daki ürün pergolası, konfor ve rahatlığın prestijinin yanı sıra müşteri veya müşteri ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. – biçmek ALU4U’nun sahibi Tomasz Kita. – Lamele z regulacją kata nachylenia do 120 stopni, automatyzowane silnikami elero, pozwalają ve dostosowanie ilości wpadającego słońca oraz dopływu świeżego powietrza. Komfort, göze çarpmayan ve engellenmeyen bir dizi çözüm içinde %100 özel yapım çatı sistemleri sunar. Pergolamıza ek olarak led ışık montajı, zıplatma cihazının çalışmasını otomatikleştirme ve salon salonunda kullanılabilecek cihazın uzatılması, pencere montajı, pencere montajı yapılabilmektedir. – Ekle ALU4U’nun sahibi Jacek Grzegorzek.

Pergola elemanı Akıllı Ev

Akıllı Ev sistemleri bunun üzerinde çalışır ve elbette adınızı aradığınız isimle değiştirebilirsiniz, bu işlevsel ve işlevsel bir işlevdir. Akıllı ev organizasyonunun güzel yapısının yapısına bakarak başlayalım – En heyecan verici yeni özelliklerden biri olan Akıllı Ev, size akıllı cihazların nasıl entegre edileceğine dair benzersiz bir bakış açısı sunuyor. Smart Home şirketinin artık Nice, Elero ve FIBARO’da kendi dağıtım ağı ve ürünleri var. Dzięki integracji Caly karar będzie połączony ze soba CELU ZARZADZANIE oświetleniem, roletami, bramami, kamerami bezpieczeństwa w ogrzewaniem chłodzeniem olarak, systemami nawadniającymi, systemami multimedialnymi, monitorowaniem otwarcia drzwi Okien olarak, wykrywania obecności szkodliwych Gazowa içinde zalania oraz Wszystkich codziennych czynności, które można zautomatyzować .

çardak

Akıllı ev tasarımı, pergola aralığındaki cihazların kurulumunu gerektirir – ve pergola perforasyonu durumunda, otomasyon ve steroid imkanımız da vardır. Nice Centers of Nice – Yubii Home veya FIBARO Home Center 3, bina alanında veya binanın çatısında, ayrıca malzeme ve diğer eşyalarda mevcut değildir. Ayrıca FIBARO RGBW modülünün değiştirilmesinin yanı sıra steroid LED aydınlatma imkanı da sunacağız.

Aydınlatma alanında çalışan ve elektrik kablolarını açma yetkisine sahip müşterilerle çalışıyorum. Ekosistemde, Yubii pergolalar m.in ile değiştirilebilir. Akıllı telefon uygulamalarımızda veya tabletlerimizde kullanım için de steril olan profesyonel ses sistemleri veya akıllı TV. Elemental sistem może być nawet automatyczna kosiarka trawy yapmak Husqvarna AutoMower – zauwaza Marcin Krupnik, Nice Polska ve dywizji ekranlı Ürün Müdürü.

Bielskich Targach Budowlanych nie ograniczyło się wyłącznie do systemów pergoli’de etkileşimli depolama. ALU4U, çoklu ortam sağlayıcılar ve çoklu ortamlar için ALU4U. Ponadto współwystawca Firma EMV, en yeni güçlü PCV’yi sunar. Central Yubii Home enerji santrallerinin kendi ekosistemleri vardır.

çardak

Centrale Yubii Home ve Home Center 3 en popüler olanlarıdır ve bunları yükleyiciden bulacaksınız. Nice radyosu Nice’i yayınlar ve herhangi bir ek bilgi olmadan merkez istasyona gitmek mümkündür. Projenin en başından itibaren vesilesiyle yer alacak olan Z-Wave modülü üzerinde çalışacağız ve senaryolardaki durumu ve senaryoları tartışacağız. – Ekle Szymon Kaczmarek, uzman ds. Nice’de teknik.

Bu önlemlerin her biri, sistemin telefon şebekesinde Yubii uygulaması tarafından desteklenmemesi veya FIBARO Swipe Butonları FIBARO Swipe’a tabi olması için alınacaktır. Google Home entegrasyonu, kullanıcı tanımlı arama motorunun kullanışlı olma yeteneğiyle bütünleşir.

çardak

Pytania, ürün hattındaki dahili altyapı unsurlarıyla bütünleşen çok çeşitli temel inşaat çözümleri ve sistemleri sunar. Ayrıca, onu çok özelleştirilebilir bir ürün yapan çok popüler bir araç olan ALU4U pergola, onu çok popüler hale getirmek için en popüler şekilde akıllı bir steroiddir.genel-22