Herkese mutlu cumalar. Bu hafta sona eren fırsatlar, dizüstü bilgisayarlardan ve grafik kartlarından ses çubuklarına kadar gamı ​​​​yönetir. Başlarken, muhteşem bir OLED ekrana sahip HP Envy x360 13 inç dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarda kayda değer bir indirimimiz var. Normalde bu yapılandırmanın maliyeti 1.049,99 ABD dolarıdır, ancak Best Buy’da 699,99 $’a düşürüldü. Bu, bu model için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat ve kesinlikle dikkatinizi çekiyor.

Bu esnek 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, 11. Nesil Intel Core i7 CPU, 8 GB RAM ve 512 GB dahili depolama ile donatılmıştır. Bu, piyasadaki en güçlü dizüstü bilgisayar değil, ancak çoğu uygulama için fazlasıyla yeterli. Ayrıca, özellikle film ve TV şovları izlemek için harika olan çok yönlü, mobil bir makineye ihtiyacınız varsa, 1080p OLED ekranını yenmek zordur. Envy x360, dizüstü bilgisayarı harici bir monitöre veya hızlı bir SSD’ye bağlamak için bir çift USB-A bağlantı noktasına ve tek bir Thunderbolt 4 bağlantı noktasına sahiptir. Ayrıca, veri aktarımı için ek bir yol sunan bir microSD kart yuvasına sahiptir, ancak ekstra alana ihtiyacınız varsa dizüstü bilgisayara ek depolama alanı da sağlayabilir.


HP Kıskançlık x360 13

HP Envy x360 13, mükemmel işlemci seçeneklerine sahip güzel bir dönüştürülebilir dizüstü bilgisayardır.

Bu, genellikle üzerinde durduğumuz bir şey değil Sınır Anlaşmaları hızlı bir şekilde stoklara girip çıktıkları için, ancak bu anlaşmayı düşündük Gigabyte Radeon RX6600 GPU belirtmeye değerdi. Bu kart yalnızca hazır değil, aynı zamanda şu anda orijinal 399,99 $ fiyatından daha düşük bir fiyata satın alabilirsiniz. Amazon, bu grafik kartını 369,99 $ gibi mütevazı bir indirimle sunuyor.

RX 6600’ün Gigabyte modeli 8GB VRAM ve 2.044 MHz temel saat hızı sunuyor. Bunun gibi özellikler 4K işlemeyi kaldıramayacak olsa da, 1440p’de ödün vererek oyun oynamak veya oyunları daha hızlı kare hızlarıyla 1080p’de oynamak için mükemmel şekilde uygundurlar. RX 6600’ün bu modeli ayrıca, kasanızda yer olması koşuluyla, hız aşırtma için biraz daha fazla alan sağlayabilen üçlü fan tasarımına sahiptir.


Gigabyte Radeon RX6600

RX 6600, AMD’nin 1080p grafik kartıdır, Gigabyte’ın bu modeli 8GB GDDR6 VRAM ve 2044Mhz temel saat hızı içerir.

Koleksiyonunuzu doldurmak istiyorsanız ve fiziksel oyunların rafta yer kaplamasını dert etmiyorsanız, GameStop şu anda tüm ikinci el oyunlarda iki satın al, bir ücretsiz indirim elde ediyor. Bu promosyon tam olarak kutuda yazdığı gibidir: eşit veya daha yüksek değerde iki tane daha satın aldığınızda ücretsiz bir oyun kazanın. Bunun gibi etkinlikler, bir süreliğine uyuya kalmış olabileceğiniz oyunları kapmak için her zaman harika bir fırsattır, ancak yeni çıkan oyunları bile buradan alabilirsiniz. Burada bulunan öne çıkan özelliklerden bazıları şunlardır: Elden Yüzük, Halo Sonsuzve Forza Ufuk 5. Daha da iyisi, bu oyunların çoğunun orijinal fiyatlarının çok altında mevcut olmasıdır.


Elden Yüzük

En son FromSoftware başlığı, Elden Yüzükalır Karanlık ruhlar geniş bir açık dünyanın formülü.


Forza Ufuk 5

Forza Ufuk 5 Playground Games tarafından geliştirilen uzun süredir devam eden açık dünya yarış oyununun en yenisidir. Hem Xbox Series X / S hem de Xbox One konsollarında oynanabilen özel bir Xbox oyunu. Yeni taksit, Meksika’da tatlı bir şekilde ayrıntılı bir manzaraya yerleştirildi ve lansman sırasında 500’den fazla arabaya sahip.


Halo Sonsuz

Değerli bilimkurgu birinci şahıs nişancı serisinin en son bölümü, oynaması ücretsiz çok oyunculu modun yanı sıra ağır bir açık dünya kampanyası sunuyor.

Woot, JBL Bar 5.1 ses çubuğunu şimdiye kadarki en düşük fiyatına indirdi. Normalde bu 40 inçlik ses çubuğunun fiyatı 599,99 ABD dolarıdır, ancak şu anda Woot’ta sadece 369,99 $’a satışta. Dolby Pro Logic 2 surround sese ek olarak, bu soundbar ayrıca kablosuz bir subwoofer ile birlikte gelir. Bağlantı açısından, ses çubuğunda tek bir HDMI giriş ve çıkış bağlantı noktasının yanı sıra bir optik ve USB bağlantısı bulunur. Ayrıca Bluetooth bağlantısını da destekler, ancak Apple kullanıcıları, AirPlay 2’yi değil, yalnızca orijinal AirPlay’i desteklediğini unutmamalıdır.


JBL Bar 5.1 Ses Çubuğu

40 inçlik JBL ses çubuğu, sanal 5.1 surround ses kapasitesine sahiptir ve kendi özel kablosuz subwoofer’ı ile birlikte gelir.

Şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla eşleşen LG SNC75 ses çubuğunu şurada da bulabilirsiniz: 449,99 $ için Woot, orijinal 899,99 $ fiyatının yarısı. Bu 41 inçlik soundbar, kablosuz bir subwoofer’a ek olarak, üç adet ileri çıkışlı hoparlöre ve yukarıya doğru ateşlenen bir çifte sahiptir. SNC75, HDMI, optik ses ve USB girişleri için bağlantılara sahiptir ve Dolby Vision ve HDR10 desteği ile 4K geçişi destekler. Soundbar ayrıca Wi-Fi veya Bluetooth aracılığıyla çeşitli cihazlarla bağlantı kurabilir.


LG SNC75 3.1.2 Ses Çubuğu

LG SNC75, Dolby Atmos ve DTS:X dahil olmak üzere çeşitli sanal surround ses formatlarıyla uyumludur. Soundbar ayrıca kendi kablosuz subwoofer’ı ile birlikte gelir.

Haftanızı tamamlamak için birkaç fırsat daha

  • HD remaster’ı Zelda Efsanesi: Gökyüzüne Doğru Kılıç Nintendo Anahtarı için Best Buy’da 29,99 dolara indirimli. Aksi takdirde 59,99 $ karşılığında edinilebilir, bu, Wii’deki orijinal sürümünü kaçırdıysanız, bu oyunu deneyimlemenin harika bir yoludur. İncelememizi okuyun.
  • Master Chief’in son macerasına katılmadıysanız, şu anda oyunun fiziksel bir kopyasını alabilirsiniz. Halo Sonsuz de En İyi Satın Al sadece 29,99$ 59.99$ yerine. Ek olarak, bu satın alma, çok oyunculu modda kullanmak için ücretsiz bir SteelBook kasası ve silah görünümü ile birlikte gelir. İncelememizi okuyun.
  • dünyalarına dalın denizaltı ve Subnautica: Sıfırın Altında Bununla Best Buy’dan iki paket sadece 19,99$’a. Bu paket, aksi takdirde 39.99 dolara mal olacak Nintendo Switch için her iki oyunu da içeriyor, bu dünya dışı sucul hayatta kalma simülatörleri koleksiyonunda sağlam bir anlaşma.
  • Yeni bir kablolu oyun kumandası arıyorsanız, Xbox için Turtle Beach Recon oyun kumandası şu anda Best buy’da 29,99$’a indirimli her zamanki 59,99 $ fiyatından. Bu kaya gibi sağlam ve rahat kontrolör, optimum daldırma için ses deneyiminize ince ayar yapmanızı sağlar. İncelememizi okuyun.genel-2