Sürpriz, sürpriz, OnePlus kendi katlanabilir telefonunu çıkaracak! sonrasında modelleneceği bildiriliyor. Kardeş üreticisi Oppo’nun katlanabilir N’sini bulun, ancak yenisi gibi daha ucuz olabileceğini tahmin etmek için bahse gireriz. OnePlus 10 Pro, Oppo’nun bazı amiral gemilerinde kolaylaşıyor Daha düşük bir fiyatla gelecek X5 Pro donanımını bulun.

Bu, bir süredir OnePlus’ın modus operandi’siydi, ancak kaynak, ilk OnePlus katlanabilir telefonun sevimli ve ergonomik boyutlu Oppo Find N ile neredeyse aynı olacağını iddia ediyor. OnePlus gibi ABD’de daha tanınabilir markalar.
Öte yandan, Oppo ve OnePlus’ı barındıran BBK Holding holdingi altındaki üçüncü telefon markası – Vivo – yakında sırayla katlanabilir bir telefon çıkaracak. sızdırılmış renderlaroldukça farklı görünecek.

bu Vivo X Fold’un 11 Nisan’da duyurulması bekleniyor ve kare 4:3,5 en-boy oranına sahip 8″ 1440p 120Hz ana ekrana sahip. 6.5 inçlik dış ekranı ve toplam boyutu Find N’den çok daha büyük olacak, bu nedenle X Fold, sahip olduğu söylentili 5x periskop zoom kamerası göz önüne alındığında, pahalı bir katlanabilir amiral gemisi olarak konumlandırılabilir.
Bu, OnePlus’ın şu anda en uygun fiyatlı katlanabilirlerden biri olan Find N benzeri ile izleyeceğinden farklı bir strateji ve OnePlus markalı global versiyonu çok daha düşük bir fiyat noktasında piyasaya sürülebilir.telefon-1