Sevgili Z kuşağı, birkaç gün önce Güney Koreli teknoloji devi Samsung, sizin için bir akıllı telefon olan Galaxy M33 5G’yi piyasaya sürdü. Bu çok yönlü telefon bugün ilk satışını yapıyor.

Samsung Galaxy M33 5G, keşif yolculuğunuz boyunca #UpForItAll olarak kalacak bir telefon. Bir içerik yaratıcısı, seyahat veya yemek blog yazarı, sosyal medya fenomeni veya hatta büyük bir Food Instagram Influencer olmak, keşif yolculuğuna başlamak için gereken tek şey azim, lezzet ve çok yönlü bir akıllı telefon. İşte bu noktada Samsung, Galaxy M33 5G ile boşluğu doldurmak için devreye girdi.

Önceki yazılarımızda size akıllı telefonun nasıl #UpForItAll kaldığını anlatmıştık, ancak bu yazımızda size yepyeni Samsung Galaxy M33 5G’nin tüm özelliklerini ve temel özelliklerini anlatacağız.

O halde başlayalım:

Günlük yaşamınızı güçlendirmek için 5nm Sekiz Çekirdekli İşlemci

Yavaş bir akıllı telefonu kimse sevmez. Sadece günlük işleri engellemekle kalmaz, aynı zamanda son derece önemli bir şey yapmanız gerektiğinde tam olarak harekete geçmeye başlar. Ancak Samsung Galaxy M33’te durum böyle değil çünkü akıllı telefon 2,4 GHz’e kadar 8 çekirdekten oluşan hızlı bir Sekiz Çekirdekli 5nm Exynos İşlemciye sahip. Bu İşlemci, Gen Z’nin kendisine attığı her şeyle başa çıkmak için verimli bir performans sunar. GPU’dan bahsetmişken, arkadaşınızla zorlu bir oyun oturumunda eşsiz performans sunacak olan ARM Mali G68’i elde edersiniz.

Çoklu görevi tamamen yeni bir düzeye taşımak için RAM Plus özelliği
M33 3

RAM Plus, Samsung’un en çok konuşulan özelliklerinden biridir. Ve neden olmasın? Bu özellik, aynı anda birkaç uygulamayı kullanmak ve akıllı telefonlarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen tüm çok görevliler için bir nimettir. Gen Z’nin çoğu neredeyse tüm işi akıllı telefonlarda yapıyor ve RAM Plus özelliği, cihazın normal RAM’ini 8 GB’a kadar genişleterek tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. Bu nedenle, Galaxy M33 5G’nin 8 GB versiyonuna sahipseniz, dahili depolama kullanılarak 8 GB daha sanal RAM eklenecek ve toplam RAM 16 GB olacak. Etrafında esnemen için yeterli!

Telefonu her zaman serin tutmak için Power Cool Tech
Güç soğutma teknolojisi

Power Cool Teknolojisi, telefonu her zaman serin tuttuğu için #UpForItAll olarak kalan bir akıllı telefon için olmazsa olmaz bir özelliktir. Uzun saatler boyunca yoğun bir şekilde oyun oynuyor, film izliyor veya görüntülü görüşme yapıyor olun, Galaxy M33 5G’nin Power Cool teknolojisi, telefonun sıcaklığını beklediğinizden daha soğuk tutar. Bol telefon kullanımı olsa bile Z kuşağının gerektirdiği sorunsuz bir deneyimdir ve Galaxy M33 5G bunu sağlamak için üretilmiştir.

Telefon görüşmelerinizi kristal netliğinde tutmak için Ses Odaklama
M33 5

Çoğu akıllı telefon kullanıcısının karşılaştığı bir sorun, gürültülü bir ortamda net sesli arama yapamamaktır. partide misin Trafiğin yoğun olduğu bir bölgede misiniz? Böyle bir durumda telefon görüşmesi yapmak oldukça zor olabilir. Samsung Galaxy M33 5G ile arka plan gürültüsünü azaltmak için Ses Odak özelliğini açmanız yeterlidir. Bu sayede karşınızdaki kişiyi rahatlıkla duyabilirsiniz ve o da sizi net bir şekilde dinleyebilir. Voice Focus, Hindistan’daki Gen Z tüketicileri için devrim niteliğinde bir özelliktir.

Güçlü Gorilla Glass 5 korumasına sahip pürüzsüz 120Hz FHD+ ekran
120Hz Ekran

Z kuşağının bir akıllı telefon ekranına yapıştırılma sevgisi bir aldatmaca değil, sosyal medya beslemesinde gezinmekten oyun oynamaya kadar, telefonun ekran yenileme hızı önemli bir rol oynuyor. İşte bu nedenle, 6,6 inç FHD+ ekranda 120 Hz yenileme hızına sahip Samsung Galaxy M33 5G, Gen Z’nin içerik tüketimini ve oyun deneyimini yepyeni bir düzeye çıkarıyor. Bir iş için dışarıda olsanız bile, 576 nit’lik Yüksek Parlaklık Modunu desteklediği için ekranınızdan metin okurken hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Ve böylesine özellikli bir ekranı düşmelerin neden olduğu hasarlardan korumak için telefon, aşırı dayanıklılık sağlayan Gorilla Glass 5 korumasıyla birlikte geliyor.

Her zaman bağlı kalmak için otomatik veri değiştirme
Otomatik veri değiştirme 1

Samsung Galaxy M33 5G ile SIM 1 şebekeniz dışında olsa bile istediğiniz yere gidebilir ve sevdiklerinizle bağlantıda kalabilirsiniz. Akıllı telefon, kolayca arama yapmanız ve aramaları yanıtlamanız veya en sevdiğiniz filmi çevrimiçi izlemeniz için ikincil SIM verilerini otomatik olarak kullanarak kesintisiz bağlantı için Otomatik Veri Değiştirme özelliğini kullanır. Bu özellik, ne olursa olsun #UpForItAll kalmanızı sağlar.

Çeşitli fotoğraflar çekebilmeniz için 50 MP Dörtlü kamera kurulumu
50 MP Kamera

Samsung Galaxy M33 5G’nin arka tarafında, düşük ışıkta iç mekanda veya parlak güneşli bir günde dışarıda olun, net ve ayrıntılı görüntüler yakalayabilen dörtlü kamera kurulumu bulunuyor. Dörtlü kamera kurulumu, tüm fotoğrafçılık becerilerinizi test edebilmenizi sağlamak için 50MP ana kamera, 5MP ultra geniş kamera lensi, 2MP derinlik lensi ve 2MP makro lense sahiptir. Ve sosyal medyada giderek daha fazla beğeni elde etmek için Samsung, baştan çıkarıcı selfie’ler çekecek bir 8MP ön kameraya sahip.

6000 mAh pil, böylece asla bir güç bankası taşımanıza gerek kalmaz
m33 4

Samsung Galaxy M33 5G, yoğun kullanımda bile telefonu tam gün kullanım için besleyen devasa 6.000 mAh pile sahiptir. Ve 25W hızlı şarj desteği, telefonu tahmin edebileceğinizden daha hızlı şarj edecek. Galaxy M33 5G’nin büyük pilinin gücünü kontrol etmek için, arkadaşınızın akıllı telefonunun pilini Galaxy M33 5G’deki Ters Şarj özelliğini kullanarak şarj etmeyi deneyin.

Güvenlik ve gizlilik özellikleri, çünkü 2022 ve bunlara ihtiyacınız olacak
Alt Z1

Güvenlik ve gizlilik özelliklerinden bahsetmişken Samsung Galaxy M33 5G, fiyat aralığındaki tüm cihazlar arasında öne çıkıyor. Gizlilik ve güvenlik, Gen Z için iki önemli faktördür ve Samsung’un Knox Security ve Alt Z, bu tür tüm ihtiyaçları karşılayacaktır. Alt Z, hassas içeriği akıllı telefondaki ayrı bir klasörde tutarak kişisel hayatınızı kişisel tutmanıza olanak tanır. Knox, herhangi bir tür veri sızıntısı konusunda endişelenmenize gerek kalmaması için kurumsal düzeyde güvenlik sunar. Hepimiz uzaktan çalıştığımız veya öğrendiğimiz için bu güvenlik özellikleri yeni normalde oldukça önemlidir.

Cihazınızı güncel tutmak için yazılım yükseltmeleri
Samsung Galaxy M33 5G ile şirket, iki yıllık işletim sistemi yükseltmeleri ve dört yıllık güvenlik yükseltmeleri sunmayı vaat ediyor. Bu yükseltmeler, tüm yeni özellikleri ve hata düzeltmelerini sağlayarak akıllı telefonu geleceğe hazır hale getirecek.

Akıllı telefon ayrıca çift SIM bağlantı desteği ve depolama alanını 1 TB’a kadar artırabileceğiniz özel bir genişletilebilir hafıza kartı yuvası ile birlikte gelir. Bu kadar büyük depolama kapasitesiyle, tüm favori filmlerinizi ve TV şovlarınızı kolayca kaydedebilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Ek güvenlik için akıllı telefon ayrıca, şifreyi girmeden telefonun kilidini açmayı kolaylaştıracak Hızlı Yüz Kilidi Açma ve Kaydırmalı Parmak İzi özellikleriyle birlikte gelir.

Peki, şimdi ne bekliyorsun? Artık Yeşil ve Mavi olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunulan ve şu adresten satın alınabilen Samsung Galaxy M33 5G’yi edinin. Amazon ve Samsung.com/in şu anda çevrimiçi mağaza!

Akıllı telefon şu anda 6GB RAM + 128GB varyantı için 15.999 Rs ve 8GB RAM + 128GB varyantı için 17.499 Rs’lik bir tanıtım fiyatıyla mevcut, bu, ICICI banka kredi kartlarında ve EMI işlemlerinde 2000 Rs anında indirim içeriyor, bu yüzden önce acele edin muhteşem teklif sona eriyor.

Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8