Kaynak: Xbox Oyun Stüdyoları

343 Industries, ücretsiz oynanabilen çok oyunculu modunda birkaç planlı iyileştirme de dahil olmak üzere, gelecek Halo Infinite Sezon 2 güncellemesi hakkında daha fazla ayrıntı verdi. Geliştirici, açılış sezonu boyunca geri bildirimlere yanıt vererek Mayıs ayı için planlanan revize edilmiş özelleştirme ve ilerleme sistemlerini duyurdu.

Halo Infinite ilk olarak Kasım 2021’de piyasaya sürüldü ve neredeyse altı ay sonra hala özelleştirme eksikliği ve ilerleme konusundaki endişeler ön plandaydı. Oyun, daha önceki Halo oyunlarından önemli ölçüde ayrılarak, yeni bir aşama tabanlı savaş geçişi ilerleme sistemini benimsedi ve geleneksel bir XP tabanlı sıralama sistemini terk etti. Oynaması ücretsiz baskı ayrıca, satın alımları depolamak için büyük bir zırh parçası gördü ve oyun içinde kazanılabilir içeriği daralttı.

Halo Infinite geliştiricisi 343 Industries, battle pass’taki ilk revizyon seti de dahil olmak üzere Sezon 2 için planlanan değişiklikleri genişletti. 2. Sezon savaş geçişi, oyuncuların ücretli savaş geçişi yolu boyunca oyunun premium para birimi olan CR kazanmasını sağlayacak. Her bir savaş bileti 1000CR olarak fiyatlandırıldığında, oyuncular oyun içi mağaza aracılığıyla harcamak üzere yatırımlarını geri kazanacaklar. 2. Sezon ayrıca ücretsiz parkurunu genişletecek ve oyunculara daha fazla sıfır maliyetli ödül sunacak.

Haftalık Görevlerde “devam eden iyileştirmeler” dahil olmak üzere diğer kısa vadeli iyileştirmeler, tüm zorlukların tamamlanması için daha değerli Nihai Ödüllerle ilerlemeye geliyor. 1. Sezondan farklı olarak, kaplamalar ve duruşlar gibi öğeler, amblemler ve arka planlar yerine düzenli görünümler oluşturacak.

Halo SonsuzHalo SonsuzKaynak: Xbox Oyun Stüdyoları

Redmond stüdyosu, özelleştirme ve ilerleme sistemlerinde kapsamlı revizyonlar da dahil olmak üzere gelecek sezonlar için planlanan daha önemli değişiklikleri de duyurdu.

Piyasadaki birçok popüler atıcıya benzer şekilde uzun vadeli XP tabanlı ilerleme sağlayan yeni bir “Kariyer İlerleme” sistemi geliyor. Maç Başına XP, bugüne kadar kullanılan tamamen meydan okuma merkezli sistemden uzaklaşarak 2022’de gelecek. Tam ilerleme sistemi, daha sonraki bir başlangıç ​​için hazır görünüyor, şu anda ekip arasında “tasarım aşamasında”.

Ekip ayrıca, kaplamalar ve bazı zırh parçaları için çapraz çekirdekli özelleştirme de dahil olmak üzere mevcut kozmetik sistemlere gelişmiş esneklik eklemeyi planlıyor. Oyunun mevcut durumunda, oyuncular zırh parçalarını üç ayrı “çekirdeğe” yerleştirmekle sınırlıdır. İlk başta ekip, tüm çekirdekler arasında çalışan kaplamalar ve vizörler, kanon çekirdekleri için takip edecek çapraz çekirdekli kasklar ve sandıklar olmasını planlıyor. Tenrai gibi Kırılma olaylarından olanlar da dahil olmak üzere kanon dışı çekirdekler, ana hat yapılandırmalarından kısmen ayrı kalacaktır.

bu Halo Waypoint blog yazısı Gelecekteki güncellemelerle ilgili daha fazla istek ve endişeyi gidermek için daha fazla geri bildirim ve mevcut planları öne çıkarır. Birçoğu, 343 Industries’in bazılarının “zayıf iletişim” olarak nitelendirdiği bir dönemden sonra, başlığın en belirgin sorunlarından bazılarını kabul ederek şeffaflığı takdir etmelidir.

Halo Infinite Sezon 2, Lone Wolves, 3 Mayıs 2022 için planlanmaya devam ediyor ve ücretsiz oyun tekliflerine bir dizi yeni harita ve mod getiriyor. 2. Sezon için de planlanan kooperatif kampanya desteği, üç aylık zaman diliminde daha sonraki bir güncellemeyle gelecek.

Halo SonsuzHalo Sonsuz

Halo Sonsuz – Xbox

Halo Infinite’in kampanyası, ortaya çıkarılacak hikayelerle ve saatlerce süren nişancı eylemiyle dolu dinamik bir açık dünyayla, hayranlara bugüne kadarki en kapsamlı tek oyunculu Halo deneyimini vaat ediyor. Oynaması ücretsiz çok oyunculu paketiyle birleştiğinde, tanıdık, ancak doğru şekillerde taze olan modern bir başyapıt.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20