Supermassive Games, The Quarry oynanışına ilk bakışı yayınladı ve doğrudan oyunun önsözünden 30 dakikalık görüntüleri gösterdi! Önsöz oyunun gidişatını belirliyor ve kendi adını taşıyan taş ocağına giden iki karakter içeriyor. Aşağıdaki oyun görüntülerine göz atın.

The Quarry’nin önsözünde, genç kamp danışmanları Laura (Siobhan Williams) ve erkek arkadaşı Max (Skyler Gisondo), varmaları planlanandan bir gece önce Hackett’s Quarry Yaz Kampına gidiyorlar. İşler planlandığı gibi gitmez.

Oyuna bu ilk bakış, takip eden üzücü olaylara zemin hazırlıyor ve size sadece mağazada ne olduğuna dair bir fikir veriyor. Hackett’s Quarry Yaz Kampı’nın diğer danışmanları, öngörülemeyen bir korku gecesinde hayatta kalmak için mücadele ederken, hayal edilemez seçenekler sizi bekliyor.

Giriş oyununun sonu, hayal gücüne çok şey bırakıyor ve oyuncuların Laura ve Max’e ne olduğunu öğrenmek için The Quarry’nin çıkmasını bekleyip görmeleri gerekecek. Yine de Supermassive’in eski oyunlarına benziyorsa, iyi bir şey beklemeyin – doğru seçimler yapmadıkça, yani.

The Quarry, 10 Haziran’da PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için çıkıyor.oyun-6