Two Point Hospital çıkış tarihi üç ay ertelendi. Sega ve Two Point Studios, popüler yönetim simülasyonu Two Point Hospital’ın devamını 17 Mayıs yerine 9 Ağustos’ta piyasaya çıktığında oynayabileceğinizi açıkladı.

Two Point Hospital hayranlarının tahmin edebileceği gibi, bu hastane de hemen hemen aynı şekilde çalışıyor. Kararlarınızın kaydolmaya karar veren öğrencilerin geleceğini şekillendireceği bir kampüs ortamı oluşturmak ve işletmekle görevlendirileceksiniz – o zaman baskı yok. Yönetim oyununun yaratıcı araçlarını kullanarak kampüsü, yurtlar, yollar, çitler ve daha fazlası ile banka bakiyenizin izin vereceği en estetik bina koleksiyonuna dönüştürebilirsiniz. Yine de bu sadece güzel binalarla ilgili değil. Ayrıca öğrencilerinize göz kulak olmanız ve arkadaş ve konserlerden spor ve topluluklara kadar her şeyle sosyal ve eğitimsel olarak meşgul olmalarını sağlamanız gerekir. Yine de hepsinin belirli ihtiyaçları ve istekleri var, bu yüzden reaktif olmanız gerekecek.

“İnanılmaz Two Point topluluğunun Two Point Campus’ün getireceği tüm yeni yaratıcı özgürlüğü seveceğini ve yeni oyuncuların, ticari marka mizahımız ve çekiciliğimizle dolu, ortamı ve inşa etmeye çalıştığımız ilginç dünyası ile ilgisini çekeceğini umuyoruz. ”, Two Point Studios yaratıcı yönetmeni Gary Carr, oyun geçen yıl ortaya çıktığında söyledi.

İşte fragman:

Beklemeyi sevmiyor musun? İşte sizi meşgul edecek PC’deki en iyi yönetim oyunlarından bazıları.oyun-2