Battlefield 2042’nin haritalarda ortaya çıkmasının bir hayranı değilseniz, muhtemelen onunla yaşamak zorunda kalacaksınız, çünkü DICE üzerinde aktif olarak çalışmıyor gibi görünüyor, ancak gözden geçiriyorlar.

Bu, Battlefield Topluluk Yöneticisi Straatford87 tarafından EA Cevapları forumları bir hayrana şu yanıtı gönderdi:

Aklınızda bulunsun, aktif geliştirmede olmaması, bunun meyvesini verdiğini görmeyeceğimiz anlamına gelmez. Yani, gözden geçiriyorlar ve tüm bunlar, değil mi?

Doğmalardan ve haritalardan bahsetmişken. daha yayınlanmamış Battlefield 2042 haritası ortaya çıkarıldı! Bir kez daha Battlefield veri madenciliği uzmanı tarafından geçici olarak fark edildi, Drained, Lights Out ve Dock Lands’e bir göz atın.

Oyundaki veri dosyalarının dışında bu haritalar hakkında hiçbir şey bilmediğimize göre, bunlar bir zamanlar geliştirme aşamasında olan iptal edilmiş haritalar, önümüzdeki sezonlarda planlanan içerik veya bunların arasında bir şey olabilir. Bu haritaların oyuna geldiğini göreceğimizin garantisi yok, bu yüzden bu üçünün yakın zamanda ortaya çıkacağına güvenmeyin. Daha önce ortaya çıkarılan diğer şeyler, piyasaya sürülmemiş silahlar ve hava araçları ve hatta Noel temalı görünümlerdi.oyun-6