House of the Dead Remake bu hafta Nintendo Switch’e gidiyor, ancak PlayStation Veritabanında oyunun PlayStation’a da gelebileceği gerçeğini ima eden ilginç bir keşif yapıldı.

PS4 için House of the Dead Remake – Geliyor mu?

Reddit kullanıcısı the_andshrew, PlayStation arka ucunda ikinci bir ilginç keşif yaptı ve ilk keşifleri PS4’te The Stanley Parable:Ultra Deluxe oldu. Şimdi başka bir benzersiz keşif yaptılar, ki bu Ölüler Evi Yeniden Yapım PS4 için.

Şu anda oyunun bir Nintendo Switch’e özel olduğunu biliyoruz, ancak bu yeni liste, oyunun bir zamana özel olduğunu onaylıyor. Belki de oyun DualShock denetleyicisindeki gyro sensörünü kullanacak.

Ölüler Evi Yeniden Yapım
Ölüler Evi Yeniden Yapım

Şimdilik, PS4 sürümünün çıkış tarihini gözlerimizde tutabiliriz, ancak bu biraz zaman alabilir. Bu arada oyunun Nintendo Switch sürümünün keyfini kolayca çıkarabiliriz, ancak Switch sürümünden PS4 sürümüne ve muhtemelen önyükleme için bir PS5 sürümüne neler geçtiğini görelim?

House of the Dead, bir süredir konsol oyun dünyasının dışında kalan bir isim ve oyun sadece bir arcade oyunu olmaya odaklanmaya başladı, ancak House of the Dead Remake ile, bir zamanların önde gelen raylı nişancı oyunu yapıyor. köklerine dönüş.

House of the Dead Remake ile oyuncular, aynı unutulmaz diyalogla klasik bir raylı nişancı oyununun eğlencesini yaşayabilirler (ne demek istediğimi anlıyorsunuz). Piyasaya sürüldüğünü gördüğümüz son House of the Dead oyunu, PS3 için House of the Dead: Overkill’di ve PS4’ün ömrünün bitmesine yakın, seriye yeni bir giriş, konsolu göndermek için iyi bir yol.oyun-5