Sumo Digital, Sezon 3: Ostera’yı getiren Hood Outlaws & Legends güncelleme 1.13 (PS5 sürüm 1.001.300) yamasını yayınladı! Buna ekipler arası davetler, yeni bir Savaş Bileti ve daha fazlası dahildir! Hood Outlaws & Legends 5 Nisan yama notları için okumaya devam edin.

Hood Outlaws & Legends Güncellemesi 1.13 Yama Notları | Hood Outlaws & Legends Güncellemesi 1.001.300 Yama Notları | Hood Outlaws & Legends 5 Nisan Yama Notları:

Sumo Digital, bu duyuru dışında bu yamada yapılan oynanış ve dengeleme ayarlarının tam listesini henüz açıklamadı:

Muhtemelen bugün daha sonra yayınlanan resmi yama notlarını alacağız ve aldığımızda, gönderiyi güncelleyeceğimizden emin olacağız.

PlayStation platformlarında olanlar için unutmayın, oyun bugünden itibaren PlayStation Plus üyeleri için ücretsiz! Çok oyunculu odaklı oyun incelememizi burada, kendi James Lara’mızın belirttiği yerde okuyabilirsiniz, bence etrafta dolaşıp bir şeyleri öldürmekten çok eğlendiğim noktaya kadar harika oynuyor. Ama ne yazık ki övgülerimin çoğu burada sona eriyor, çünkü Heists’in gerçekten yaratıcı bir mod olduğunu düşünürken, dengesizlik onu mahvediyor.”oyun-6

Bir cevap yazın