Bir balıkçı yaka ve blazer giyen Bill Skarsgård'ın siyah-beyaz portresi.

resim: Michael Kovac/Getty (Getty Resimleri)

Güvenebileceğiniz bir şey varsa, o da Hollywood’un yapmaktan asla çok uzak olmadığıdır. hala bir diğeri karga yeniden başlatma duyurusu. Bu zamanlarda, Bill Skarsgard (Bilişim Teknoloji‘s Pennywise Ddans eden Calçak) don Eric Draven’a bağlı alacalı makyaj, msonunu okşamak Jason Momoa’nın elde etmeye çalışma süresi Karga yeniden yapıldı. P olması lazımaktörler bu sopayı her geçtiğinde ope benzeri duman sinyali.

İle birlikte Skarsgård başrolde, Pamuk Prenses ve Avcı yönetmen Rupert Sanders dümende, Zach Baylin’den bir senaryo ile (kimdi son zamanlarda bir Oscar için Kral Richard). İşler oldukça hızlı ilerliyor gibi görünüyor, olarak hollywood muhabiri notlar var Haziran için belirlenen bir üretim başlangıç ​​tarihi. Gotik sad boi kanunsuzların son zamanlardaki yükselişi nedeniyle bu tamamen şaşırtıcı değil. Ve şu’çünkü intikam arayanlar sever Yarasaadam ve Ay Şövalyesi DNA’larında Alex Proyas’ın 1994’te üstlendiği kesin bağlantılar var Karga.

Proyas’ın uyarlaması ufuk açıcı James O. Barr çizgi roman hikayesini takip ediyor Eric Draven, ölümden dönen bir adam (yardımıyla doğaüstü bir karga varlığı) intikam almaya niyetli sevgili nişanlısı ikisi de olduktan sonra vahşice Cadılar Bayramı’nda öldürüldü. Proyas’ın şık, neokara adaptasyon oldu kült klasik; s vardoğaüstü korku unsurları, ağır drama, ısıran mizah ve bir sürü kalp. Ayrıca karanlık bir çizgi roman kahramanını topraklanmış ve cesur bir gerçek dünyaya yerleştirmede zamanının ötesinde – ve üzerinde kötü şöhretli bir gerçek dünya trajedisi var, çünkü o zamandan beri Yıldız Brandon Lee, çekimler sırasında yanlışlıkla öldürüldü ihmali desteklemek için. (Ayrıca, onun 1990’ların film müziği o zaman ve şimdi katildi.)

o listesiolmuş aktörler ekli yıllar içinde bu mülkün yeniden başlatılmasına, Momoa’nın yanı sıra Mark Wahlberg, Ryan Gosling, Bradley Cooper, Channing Tatum, Tom Hiddleston, Luke Evans ve muhtemelen daha fazlasını içeriyor. biz n’izBunun için nefesimizi tutma, millet ve bir kez dahasormalıyız: gerçekten bir şeye ihtiyacımız var mı? karga tamamen yeniden başlat? Ne düşünüyorsun Skarsgård ve Saunders’ın şansı Bu şeyi gerçekten uçurmak için mi?


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir cevap yazın