CRM konusunda uzmanlaşmış şirket, Salesforce World Tour Paris etkinliği vesilesiyle Fransa’da 3,5 milyar dolar (3,1 milyar euro) yatırım yapacağını duyurdu. 5 yıla yayıldı, bunu mümkün kılmalı” büyüme aşamasını desteklemek “.

%55 Daha Büyük Salesforce Planı

Salesforce, çek defterini yeniden çıkararak nihayet Fransa’daki geliştirme programını sürdürüyor. Dört yıl önce, 2 milyar avronun hemen altında bir finansman açıklanarak bugünküyle aynı hedeflere ulaşıldı: 2016’da açılan veri merkezini geliştirmek, yeni çalışanları işe almak.

aynı kategoride

Paris ticaret mahkemesi

4 yıllık yargılamanın ardından Fransız adaleti Google’ı 2 milyon avro para cezasına çarptırdı

hakkında bir ” Ülkedeki yatırım çabalarında bir önceki döneme göre önemli artış », Salesforce Fransa Genel Müdürü Emilie Sidiqian’ı geliştiriyor. haklı olarak, çünkü platform Fransa’daki harcamalarını %55 oranında artıracak.

Gerçekleştirilecek operasyonlarda herhangi bir sürpriz ya da yenilik söz konusu değildir. Paris, Nantes, Grenoble ve Lyon’daki şubeler yeni gelenlerle güçlendirilecek. Önümüzdeki birkaç yıl içinde yüzey alanının en fazla arttığını görecek olan, mantıksal olarak Paris ofisi olacak. Gerçekten de Salesforce veri merkezi orada kuruludur ve tekrar genişlemesi gerekir.

Konferansı sırasında Tableau ve Slack’in ana şirketi Hyperforce teklifinin Fransa’ya geldiğini duyurdu. Şirketlerin uygulamalarını nerede çalıştıracaklarına karar vermelerini sağlar. Bu, özellikle, CIO’lara veri korumanın yanı sıra GDPR ile uygun şekilde uyumlarını sağlama fırsatı verir.

Bu gelişme, Hyperforce AB Çalışma Bölgesi’nin geçen yıl lansmanını yansıtıyor. Avrupa Salesforce müşterilerinin verilerini Avrupa topraklarında barındırmasına ve işlemesine izin vermelidir. Bununla CRM devi, DMA ve DSA’nın yanı sıra Gizlilik Kalkanı’nın halefi olarak Avrupa’da daha yoğun düzenlemeler bekliyor.

Bu 3 milyar avronun dağılımı ise açıklanmadı.genel-16

Bir cevap yazın