Minik Tina’nın Harikalar Diyarı’ndaki Kaos Odaları, FPS oyununa eklenen yeni bir oyun sonu etkinliğidir, böylece sonsuza kadar oynamaya devam edebilirsiniz. gerçekten istemek. Ayrıca çok daha zorlu bir dizi dövüş, mükemmel ganimet sunarlar ve seviyenizi yükseltmek için harika bir yoldur. İyi bir dövüş karşılaşmasını kim sevmez ki?

Minik Tina’nın Harikalar Diyarı’nın Kaos Odaları ayrıca, her zamanki sonsuzluk kırgınlığına hoş bir değişiklik sunar. Normalde bir Borderlands başlığındaki oyun sonu, New Game Plus’ta hikayeyi tekrar oynamayı veya aşırı büyük, aşırı seviyeli canavarlarla savaşmanızı sağlayan ek hikaye sonrası görevleri üstlenmeyi içerir. Oyun sonu, ganimet için en iyi fırsatları sunarken, özellikle hikayenin daha az eğlenceli olduğu oyunlarda, hikayeyi tekrar oynamak her zaman heyecan verici değildir.

Kaos Odalarının özü tamamen kaosla ilgili olsa da, onlarla uğraşmaya başladığınızda dikkate almanız gereken bazı önemli kurallar ve mekanikler vardır. Tiny Tina’nın Harikalar Diyarı Kaos Odaları hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin. Biz kaos uzmanlarıyız, bu yüzden neden bahsettiğimizi bildiğimizi düşünürsünüz.

Minik Tina’nın Harikalar Diyarı Kaos Odaları nelerdir?

Her Kaos Odası, üç seviyeden, bir mini patrondan ve ardından uygun bir patronla sonuçlanan üç seviyeden oluşur. Bunlar, bir dizi potansiyel seviye, düşman ve patron kombinasyonundan rastgele seçilir ve sonuç olarak her şeyi taze tutmaya yardımcı olacaktır. Başlamak için dört farklı seçenek arasından seçim yapabilirsiniz:

 • Normal Çalıştırma
 • Uzatılmış Çalışma
 • Öne Çıkan Çalıştırma (haftalık bir meydan okuma gibi)
 • Kaos Koşusu

Chaos Runs, daha güçlü öğeler sunacak olan daha fazla zorluk seviyesi açarak Kaos Odalarını kendiniz için daha zor hale getirmenize olanak tanır. Her seviye, onu geçtikten sonra seçebileceğiniz iki (dört üzerinden) portal sunacak. Potansiyel seçenekler göğüs portalları, kristal göğüs portalları, Popo Aygır portallarıve Ejderha Lordu portalları.

Göğüs portalları bir sonraki karşılaşmanızda size ekstra ganimet verecek, kristal göğüs portalları bir sonraki karşılaşmanızda size daha fazla kristal verecek, Popo Aygır portalları kraliçeyle tanışmanıza izin verir ve size bir tutku verir ve Ejderha Lordu portalı size düşman sağlığı, hasar, kalkanınızın gücü gibi şeyleri değiştirerek koşunuzu değiştirecek iki rastgele lanet sunacak.

Kaos Odaları nasıl açılır?

Ana hikaye görevlerini yenerek Kaos Odalarına erişim elde edersiniz. İsterseniz yan görevleri tamamen görmezden gelebilirsiniz, ancak son patron olan Ejderha Lordu ile savaşmak için muhtemelen seviyenizi biraz yükseltmeniz gerekecek.

Bu son patronu yendikten sonra, Ejderha Lordunu Kaos Odaları’nın yanında ürpertici bulacağınız Butt Stallion’un kalesine izin verilmeden önce kredileri gözden geçirmeniz ve ardından sonsözdeki bazı basit görevleri takip etmeniz gerekecek. .

Oyuncu, farklı ödüller sunan Tiny Tina's Wonderlands Chaos Chamber'dan sonra ejderha efendisinin önünde durur.

Kaos Odalarının ödülleri nelerdir?

Ödüller, girdiğiniz portala göre değişir. Her koşu sizi sonunda büyük bir ganimet sandığına götürecek, ancak düşmanlar da ganimet düşürecek, bu da yeni favori büyünüzü veya silahınızı almak için bolca şansınız olacağı anlamına geliyor. Patronların da efsanevi silahlarını düşürme şansı var.

Ayrıca koşularınız sırasında topladığınız kristalleri sonunda ekstra ganimet elde etmek için kullanabilirsiniz. Yaklaşık 500 tanesine ihtiyacınız olacak, ancak onları, üstlerinde ne tür bir ganimet tüküreceklerini gösteren simgeler bulunan tavşan heykellerine besleyebilirsiniz. Bu, ganimet gelirinizi artırmanıza yardımcı olmanın iyi bir yoludur ve bir koşu sırasında kristallerinizi kutsamalara harcamadıysanız harika bir telafidir.

Küfürler, Tiny Tina'nın Harikalar Diyarı Kaos Odası için alabileceğiniz değiştiricilerden biridir.

Kaos Odaları değiştiricileri nelerdir?

Kaos Odalarındaki değiştiriciler, kutsamalar ve lanetler arasında bölünmüştür. Kutsamalar, koşular sırasında kristal harcayarak satın alınabilir – bunu, üzerlerinde yüzen simgelerle küçük sunaklarda yaparsınız. Bu nimetler, cephane kapasitenizi artırmaktan maksimum sağlığınızı yükseltmeye kadar değişebilir. Her satın aldığınızda nimetlerin maliyeti artar, bu yüzden harcamadan önce düşünün.

Lanetler daha karmaşıktır ve bir koşunun sonunda Dragon Lord’un portalından geçerseniz Dragon Lord tarafından sunulur. Üç aromada gelirler ve her biri farklı türde bir etki sunar.

kolay küfürler

Bireysel etkilerin yanı sıra, her kolay lanet ayrıca kristallere %30 ekler ve öldürdüğünüzde ve düşman olduğunuzda kristallerin düşmesi için %25’lik bir şans vardır:

 • Anarşi – silah hasarı %25 arttı, geri tepme ve silah dağılımı %100 arttı
 • kritik uzman – Hasarınızı yarıya, kritik hasara +%50
 • karanlığa tecavüz – Save Your Soul zamanlayıcısını azaltır
 • Parti zamanı – Düşmanları öldürmek, +%10’luk bir ganimet patlamasına neden olma şansı ekler ve tüm kritik öldürmeler bir tanesine neden olur
 • Parçalamak ve Kopmak – Toplam sağlığı %15’ten az olan patron olmayan düşmanlar, bir yakın dövüş saldırısıyla vurulursa, can iksirlerine patlayacak
 • Sihire Güven – Sağlığınızı yarıya indirir, ancak koğuşunuzu ikiye katlar
 • Adımına dikkat et – Karşılaşmalara ekstra tuzaklar ekler

Orta Boy Lanetler

Bireysel etkilerin yanı sıra, her orta boy lanet, kristallere %60 ekler ve öldürdüğünüzde ve düşman olduğunuzda kristallerin düşmesi için %25’lik bir şans vardır:

 • parçala – Düşmanlar birbirlerine yakın olduklarında %30 ekstra hasar ve ateş hızı kazanır
 • Donmuş İntikam – Bir düşmanı öldürmek, sürekli olarak Frost Novas yayan bir buz arkadaşı yaratabilir
 • Magma İhlali – Çok uzun süre hareket etmemek veya hasar almak, bir magma havuzunun ortaya çıkmasına neden olur
 • pis dökülme – Bir düşman zırhını, totemlerini veya sağlığını kaybettiğinde, temel havuzlar düşürür
 • geçersiz kılmak – Düşmanlar, vurulduğunda üç saniye süren hasar azaltma kazanır. Bu 20 kata kadar istiflenebilir
 • kapana kısılmış kalpler – Düşmanlar, vurulduklarında bir spinner tuzağı oluşturabilir
 • İşyeri Tehlikeleri – Patronsuz karşılaşmalar daha fazla tehlikeye sahip olacak

sert küfürler

Bireysel etkilerin yanı sıra, her sert lanet, kristallere ek bir %120 ekler ve öldürdüğünüzde ve düşman olduğunuzda kristallerin düşmesi için %25’lik bir şans vardır:

 • Buff Arkadaşlar – Düşmanlar, onlara yardım etmek için bir buff arkadaşıyla ortaya çıkabilir
 • siper dostum – Düşmanlar, öldürülene kadar incinmelerini önleyen bir siper arkadaşıyla doğabilir
 • Elemental Taşma – Düşmanlara, karşılaşmalarda onlara bu hasara karşı bağışıklık sağlayacak ve öldürüldüklerinde patlamalarına neden olacak bir unsur aşılanabilir.
 • Dışarı, Lanet DOT! – Düşmanlar üzerindeki durum etkisi hasarını %80 azaltır
 • Hileli Lite – Save Your Soul kaldırıldı ama düşmanlar öldürüldüklerinde sağlık iksirleri düşürürler.
 • Sızdıran Tether – Düşmanlar, birbirine yakın olduklarında zarar verici bir elemental ışının oluşmasına neden olur
 • hayalet intikam – Ölen düşmanlar, size dokunurlarsa sizi anında Ruhunuzu Kurtar’a sokan Hayaletler doğurabilir
 • Geride kal – Düşmanlar size yaklaşırlarsa size bir elemental ışınla zarar verirler.
 • Dişsiz – Kritik vuruş hasarınızı %75 azaltır

Minik Tina’nın Harikalar Diyarı’ndaki Kaos Odaları hakkında bilinmesi gereken her şey bu. Daha fazla TTW ipucu için, Tiny Tina’nın Harikalar Diyarı kaydırma kodlarına ve ayrıca en iyi Tiny Tina’nın Harikalar Diyarı yapılarının neler olduğuna ilişkin kılavuzumuza göz atın. Kaosu benimseyin.

Minik Tina'nın Harikalar Diyarı: Kaotik Büyük Sürüm Minik Tina’nın Harikalar Diyarı: Kaotik Büyük Sürüm Minik Tina’nın Harikalar Diyarı: Kaotik Büyük Sürüm Fanatik 79,99 $ Ön sipariş Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2

Bir cevap yazın