Halo Infinite, oyuncuların hem oyunun tek oyunculu kampanyasına hem de oynaması ücretsiz çok oyunculu oyuna iyi yanıt vermesiyle geçen yıl iyi bir başlangıç ​​yaptı, ancak o zamandan beri, büyük ölçüde içerik ve bilgi eksikliği nedeniyle işler kötüye gitti. Halo Infinite Sezon 2, Sezon 1’in yayınlanmasından yaklaşık altı ay sonra Mayıs ayına kadar çıkmayacak ve kampanya işbirliği ve diğer özellikler ertelendi. Gün geçtikçe artan oyuncu hoşnutsuzluğu ile, Halo topluluk direktörü Brian Jarrard, Reddit’teki havayı temizlemeye çalıştıancak gönderisi, tahriş olmuş hayranlara tam olarak güven vermedi.

Gerçekten de birçok zorluk ve kısıtlama var. Oyuncu ve topluluk beklentilerini karşılayamadığımız için kesinlikle mutlu değiliz, takımın çalışması için zaman alacak zor bir durum. Şu anda odak S2’de ve önümüzdeki haftalarda bununla ilgili paylaşacak daha çok şeyimiz olacak. Bu arada pek çok üretim planlaması, maliyetlendirme, işe alma, vs… oluyor ve bu da ayrıntılı düzenli güncellemelere pek imkan vermiyor. Topluluğun sabrının tükendiğini anlıyoruz ve açıkçası, anlaşılır bir şekilde kelimelerden bıktığını düşünüyorum. Ekibin ayrıntıları sıraya koyması için biraz zamana ihtiyacımız var ve sonra kesinlikle elimizden geldiğince paylaşabiliriz.

Görünüşe göre Jarrard, 343’ün şu anda makul bir hızda yeni içerik almak için kaynaklara sahip olmadığını ima ediyor, ki bu oldukça şaşırtıcı. Bu Selam! Trilyon dolarlık bir şirketin en büyük oyun franchise’ı! 343 Industries’in 400’den fazla çalışanı var! Olmadıkları sürece, hangi “kısıtlamalar” altında acı çektiklerini hayal edemiyorum. gerçekten kaynaklarını verimsiz kullanmaktır.

ABD Senatörleri FTC’yi Microsoft’un Activision Blizzard Anlaşmasına Daha Derine İnmek İçin Zorladı

Halo Infinite artık PC, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut. Oyunun ikinci sezonu 3 Mayıs’ta başlıyor – Jarrard’ın da belirttiği gibi, bununla ilgili yeni bilgiler “önümüzdeki haftalarda” açıklanacak.genel-17

Bir cevap yazın