Bugünkü Live Letter 70’in bir parçası olarak, Final Fantasy XIV yapımcısı Yoshi-P, MMORPG’nin Endwalker için ilk olarak bir önceki Live Letter’da detaylandırılan ilk büyük içerik güncellemesinin geleceğini doğruladı. 12 Nisan’da geliyor. Bu yama, konut, iş dengesi ve daha pek çok başka güncellemenin yanı sıra yeni ana senaryo görevleri, yan görevler ve rol görevleri ekler.

Endwalker’ın ana hikayesinin en önemli olaylarından sonra, 6.1’in hikaye görevleri, Warrior of Light ve arkadaşlarının yeni maceralar aramaya başladığını görecek. Bu, yeni rol görevlerini ve herkesin en sevdiği Lalafellin resepsiyonistine odaklanan Tataru’nun Grand Endeavour serisinin başlangıçlarını içerecek. Bununla birlikte, centilmen müfettiş Hildibrand Manderville ile tekrar bir araya gelmek ve Arkasodara için Kabile Görevleri üstlenmek için 6.15 Yamasına kadar beklemeniz gerekecek.

Ayrıca, yeni Myths of the Realm ittifak baskını da dahil olmak üzere daha fazla oyun sonu içeriğinin ve daha hardcore’u test etmek için The Minstrel’s Ballad: Endsinger’s Aria ve Ultima’s Bane (Unreal) gibi denemelerin daha zorlu versiyonlarını göreceğiz. oyuncu tabanının üyeleri.

FFXIV yaması 6.1’in en çok beklenen özelliklerinden biri, Empyreum’da konut, Ishgard’daki yerleşim bölgesi. FFXIV’te bir ev satın almaya çalışan herkesin bildiği gibi, herhangi bir video oyunundaki en acı verici sistemlerden biridir – bu nedenle sistemin artık oyuncuların satın almak için rastgele seçilecek bir başvuru gönderebilecekleri bir piyangoya dönüşmesi büyük bir rahatlama. verilen bir arsa.

Gösterilen diğer güncellemeler arasında, karakterinizi, başarılarınızı ve normal oyun saatlerinizi diğer oyunculara göstermenize olanak tanıyan tamamen özelleştirilebilir kartvizitler olan Maceracı Plakaları yer alıyor. Ayrıca çok sayıda yeni zırh seti ve minyonların yanı sıra oyuncuları etrafta taşıyan bir NieR:Automata pod montajı da var. Geliştirilmiş çekici plaka sisteminin yanı sıra, bu, moda oyununuzun zirvesinde kalmanızı çok daha kolay hale getirecektir.

Tüm ayrıntılar daha sonraki bir tarihte gösterilecek olsa da, bazı iş değişiklikleri alay konusu oldu. Kara Şövalye oyuncuları, “Walking Dead’in başarılı iniş saldırıları üzerine artık HP’yi önemli miktarda geri yükleyeceği” bilgisine sevinebilir. Bu arada, Ninja’nın Trick saldırı debuff’ı artık yalnızca hedefe verilen kişisel hasarını artırıyor ve bunun yerine Mug yeteneği artık tüm grubun yararlanabileceği bir debuff uygulayacak. Ayrıca, rekabetçi modlar sırasında Limit Breaks’e erişimi olan tüm işleri görecek olan PvP’ye özel değişiklikler de var.

Ayrıca, gerçek oyuncularla gruplaşmaktan hoşlanmamanız durumunda NPC yoldaşlarının zindanlarda size katılmasını sağlayan Trust sistemi için bir güncelleme de dahildir. 2.0 A Realm Reborn zindanları için, başlangıçta Shadowbringers’ta tanıtılan sistemin oyundaki tüm zindan içeriğine uygulandığını görecek olan bir sunumun başlangıcı olarak şimdi güvenler tanıtılıyor.

Yoshida, Trusts’ın oyunu daha önce FFXIV’ün çok oyunculu doğası nedeniyle ertelenen oyuncular için daha ulaşılabilir hale getireceğini umduğunu söyledi. Bu sunumun yanı sıra, birkaç erken oyun zindanı, Thousand Maws of Toto-Rak’taki iğrenç yapışkan zeminlerin kaldırılması gibi, onları NPC AI için daha lezzetli hale getirmek için güncellemeler gördü. Henüz Final Fantasy XIV’ün temel oyununu deneyimlemediyseniz (ücretsiz oynanabileceğini duymuş olabilirsiniz), bu eklemeler oyunu her zamankinden daha ulaşılabilir kılacaktır.

Newfound Adventure fragmanını buradan izleyin:

Bu yama döngüsünde daha sonra gelecek olan veri merkezi seyahat seti hakkında bilgiler de dahil olmak üzere daha fazla Final Fantasy XIV haberi ve güncellemesi için bizi izlemeye devam edin.

Final Fantasy XIV Komple Sürüm Final Fantasy XIV Komple Sürüm Final Fantasy XIV Komple Sürüm Mütevazı 59.99$ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2

Bir cevap yazın